Kdo je to?
Kdo je to Vrstevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vrstevník? Lidé, vztahy

Vrstevník

Co znamená a jaký je význam slova Vrstevník?

Vrstevníci je označení pro osoby, které jsou podobného věku.
Pojem vrstevníci se používá obvykle pro lidi, kteří se narodili ve stejném roce či v horizontu několika málo let. Tyto osoby pak často pojí podobné životní zkušenosti, neboť vyrůstali ve stejném období. Mohou si tak například vzájemně lépe rozumět, snáze se jim komunikuje, mají podobné technologické schopnosti apod.
V češtině častěji používáme mužský tvar slova tedy vrstevník či vrstevníci, nicméně lze použít i ženskou variantu: tedy vrstevnice.Kdo je to Vrstevník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vrstevník? Lidé, vztahy

Definici slova Vrstevník můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Přídavné jméno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Černý trh? Vzpomněli byste si na význam slova Pracovní úraz? Víte co je Pneumonie?

Klíčová slova: Vrstevník, přesný výraz, wiki, slovo, vztahy, termín, Vrstevník, přesný význam, wikipedie, význam slova, synonymum, popis, formulace, etymologie, informace, odborný výraz

Pojem Vrstevník je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Vrstevník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Vrstevník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Vrstevník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Vrstevník na Youtube

Hledat termín Vrstevník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vrstevník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Vrstevník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Vrstevník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vrstevník? Definice pojmu Vrstevník je v kategorii Vztahy

Kategorie vztahy, děda vnuk, vrstevník, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Vztahy.