Kdo je to?
Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo je Amanda Lear?

Kdo je Amanda Lear? Životopis, informace, biografie, umělci

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Amanda Lear

Národnost: francouzská
Datum narození: 18. června 1939
Místo narození: Ho Či Minovo Město

Popis osobnosti Amanda Lear můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Roaming? Víte, co je to Urbi et orbi? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gnozeologie? Rozumíte pojmu Apartheid?

Klíčová slova: osobnost, narození, popis, místo narození, osobnosti, biografie, vysvětlení, Amanda Lear, wiki, datum narození, kdy se narodila Amanda Lear?, životopis, kdo je Amanda Lear?, umělci, umělci, kde se narodila Amanda Lear?

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Amanda Lear zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Amanda Lear na Google.cz

Najít pojem Amanda Lear ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Amanda Lear ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Amanda Lear na Youtube

Vyhledat pojem Amanda Lear v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amanda Lear

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Amanda Lear? Kdy se narodila Amanda Lear? Kde se narodila Amanda Lear? Amanda Lear je v kategorii Umělci

Text napsán pro Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Amanda Lear dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Lear i v jiné kategorii než je umělci.