Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Zaujalo vás slovo, termín Amanda Lear? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Roaming? Znáte definici termínu Tuberkulóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mokřad? Pamatujete si definici pojmu Stélka?

Klíčová slova: co je to Amanda Lear?, informace, co znamená, Amanda Lear, odborný výraz, definice, přesný výraz, wiki, slovo, význam pojmu, umělci, synonymum, popis, termín, etymologie, vysvětlení

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Amanda Lear ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amanda Lear ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Amanda Lear ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amanda Lear

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v umělci.