Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Definici slova Amanda Lear můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gopay? Rozumíte pojmu Nordic walking? Vzpomněli byste si co znamená slovo LMD? Znáte pojem Pokora?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, význam pojmu, popis, pojem, kdo to je, definice, co znamená, přesný význam, kdo je Amanda Lear?, etymologie, slovo, umělci, informace, heslo, lexikon

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Amanda Lear ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Amanda Lear na Youtube

Vyhledat termín Amanda Lear na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Amanda Lear ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Amanda Lear, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear se nachází v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Amanda Lear hledat i v jiných kategoriích (než umělci).