Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Tento text (Amanda Lear) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gopay? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sudé číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo LMD? Znáte termín Synergie?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, odborný výraz, přesný význam, význam slova, heslo, co je to Amanda Lear?, popis, pojem, synonymum, lexikon, význam, informace, termín, Amanda Lear, význam pojmu

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Amanda Lear ve Wikislovníku

Hledat pojem Amanda Lear ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amanda Lear ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amanda Lear

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v umělci.