Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Amanda Lear s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gufero? Znáte definici termínu Hematom? Vzpomněli byste si co znamená slovo All inclusive? Pamatujete si definici pojmu Kolagen?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, formulace, heslo, původ slova, význam slova, Amanda Lear, umělci, co znamená, kdo to je, definice, přesný výraz, co je to Amanda Lear?, kdo je Amanda Lear?, informace, termín

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Amanda Lear na Google.cz

Zkusit najít frázi Amanda Lear v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Amanda Lear ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Amanda Lear? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Amanda Lear hledat i v jiných kategoriích (než umělci).