Kdo je to?
Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Amanda Lear

Kdo je Amanda Lear? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Základní informace o osobě Amanda Lear

Národnost: francouzská
Datum narození: 18. června 1939
Místo narození: Ho Či Minovo Město

Líbí se stručný životopis s osobou Amanda Lear? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Pohledávka? Pamatujete si definici pojmu Hliník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Instinkt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sarkazmus?

Klíčová slova: kdy se narodila Amanda Lear?, osobnost, Amanda Lear, zajímavosti, život, osobnosti, popis, informace, Amanda Lear, datum narození, narození, wikipedie, vysvětlení, wiki, umělci, umělci

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Amanda Lear ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Amanda Lear na Youtube

Vyhledat termín Amanda Lear na Google.cz

Vyhledat slovo Amanda Lear ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Amanda Lear?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Amanda Lear? Kdy se narodila Amanda Lear? Kde se narodila Amanda Lear? Amanda Lear patří do sekce Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Amanda Lear třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Lear i v jiné kategorii než je umělci.