Kdo je to?
Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Kdo je Amanda Lear?

Kdo je Amanda Lear? Životopis, informace, biografie, umělci

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je Amanda Lear? Životopis Amanda Lear, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Amanda Lear

Národnost: francouzská
Datum narození: 18. června 1939
Místo narození: Ho Či Minovo Město

Zaujala vás biografie osobnosti Amanda Lear? Potom se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Roaming? Vzpomněli byste si na význam slova Patetický? Vzpomněli byste si co znamená slovo Volný verš? Znáte definici termínu Wallpaper?

Klíčová slova: kdy se narodila Amanda Lear?, umělci, Amanda Lear, lexikon, datum narození, narození, umělci, životopis, wiki, kdo je Amanda Lear?, život, vysvětlení, informace, kde se narodila Amanda Lear?, osobnost, národnost

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Amanda Lear na Google obrázcích

Hledat heslo Amanda Lear ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Amanda Lear ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Amanda Lear ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Amanda Lear?

Právě jste zjistili Kdo je to Amanda Lear? Kdy se narodila Amanda Lear? Kde se narodila Amanda Lear? Amanda Lear patří do sekce Umělci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Amanda Lear například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Lear i v jiné kategorii než je umělci.