Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amanda Lear s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gopay? Pamatujete si definici pojmu Enkláva? Vzpomněli byste si co znamená slovo LMD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cash flow?

Klíčová slova: popis, popis, Amanda Lear, termín, informace, význam pojmu, wiki, synonymum, odborný výraz, co znamená, kdo to je, umělci, kdo je Amanda Lear?, heslo, co je to Amanda Lear?, přesný význam

Pojem Amanda Lear je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Amanda Lear zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Amanda Lear ve Wikislovníku

Zkusit najít Amanda Lear ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amanda Lear ve Wikimedia Commons

Najít výraz Amanda Lear ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Lear například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Amanda Lear? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než umělci.