Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Metrosexuál? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Pamatujete si definici pojmu Mascarpone? Víte, co je to RIP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Restituce?

Klíčová slova: popis, význam slova, etymologie, co znamená, původ slova, slovo, synonymum, pojem, popis, přesný význam, informace, lexikon, definice, odborný výraz, wiki, heslo

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Metrosexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Metrosexuál na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrosexuál ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Metrosexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Metrosexuál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.