Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Metrosexuál s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fixace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Školkovné? Víte, co je to Nomen omen? Víte co je Proteinová dieta?

Klíčová slova: popis, co znamená, odborný výraz, kdo to je, lexikon, přesný význam, synonymum, pojem, vysvětlení, původ slova, význam, informace, kdo je Metrosexuál?, přesný výraz, wiki, význam pojmu

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Metrosexuál ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Metrosexuál ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Metrosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Metrosexuál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Metrosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.