Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Metrosexuál s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzika? Víte co je Moratorium? Víte, co je to RIP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umeocet?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, formulace, přesný výraz, odborný výraz, popis, informace, pojem, význam slova, kdo to je, kdo je Metrosexuál?, význam, termín, wiki, přesný význam, heslo

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Metrosexuál na Youtube

Zkusit najít Metrosexuál ve Wikipedii

Hledat frázi Metrosexuál ve Wikislovníku

Hledat slovo Metrosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Metrosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.