Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Metrosexuál sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fixace? Víte, co je to Glamour? Víte, co je to Nomen omen? Rozumíte pojmu Carpe diem?

Klíčová slova: informace, pojem, přesný výraz, lexikon, popis, význam, Metrosexuál, význam pojmu, kdo je Metrosexuál?, co znamená, původ slova, přesný význam, formulace, definice, význam slova, termín

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Metrosexuál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Metrosexuál ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Metrosexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Metrosexuál ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Metrosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Metrosexuál i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.