Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Metrosexuál? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzika? Pamatujete si definici pojmu Přepona? Víte, co je to RIP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přestupek?

Klíčová slova: popis, slovo, odborný výraz, vlastnosti, co znamená, Metrosexuál, kdo je Metrosexuál?, definice, popis, vysvětlení, formulace, heslo, synonymum, význam, informace, původ slova

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Metrosexuál zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Metrosexuál ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrosexuál ve Wikimedia Commons

Najít slovo Metrosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Metrosexuál ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Metrosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Metrosexuál v jiné sekci než vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.