Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Definici slova Metrosexuál můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzika? Vzpomenete si na definici slova Microsoft Access? Víte, co je to RIP? Vzpomněli byste si na význam slova Krokant?

Klíčová slova: heslo, etymologie, kdo to je, synonymum, termín, definice, vysvětlení, původ slova, formulace, kdo je Metrosexuál?, lexikon, popis, co znamená, wiki, pojem, přesný výraz

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Metrosexuál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Metrosexuál na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrosexuál ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Metrosexuál ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Metrosexuál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.