Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Metrosexuál s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Víte, co je to Asociace? Víte, co je to RIP? Rozumíte pojmu Linoleum?

Klíčová slova: formulace, původ slova, vysvětlení, odborný výraz, popis, vlastnosti, wiki, etymologie, kdo to je, synonymum, popis, kdo je Metrosexuál?, informace, přesný význam, termín, lexikon

Pojem Metrosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Metrosexuál ve Wikislovníku

Najít pojem Metrosexuál na Google.cz

Najít výraz Metrosexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Metrosexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrosexuál například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Metrosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Metrosexuál hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.