Kdo je to?
Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Fiala?

Kdo je to Petr Fiala? Stručný životopis

Petr Fiala je politik, politolog a také univerzitní profesor. Kandidoval do poslanecké sněmovny v předčasných volbách za ODS jako nestraník. Později se stal členem této strany a byl zvolen jejím předsedou. Je také místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. V době Nečasovy vlády byl ministrem školství, mládeže a tělovýchovy.
Petr Fiala působil také jako prorektor a rektor Masarykovy univerzity v Brně.Kdo je to Petr Fiala? Životopis Petr Fiala, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Petr Fiala

Národnost: česká
Datum narození: 1. září 1964
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Petr Fiala můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Binární opce? Vzpomněli byste si na význam slova Kadence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žardiniéra? Znáte definici termínu Systolický tlak?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Petr Fiala?, popis, co znamená, lexikon, wiki, etymologie, přesný význam, popis, význam slova, slovo, význam, vysvětlení, politici, synonymum, přesný výraz

Pojem Petr Fiala je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Petr Fiala v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Fiala ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Petr Fiala ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Petr Fiala v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Petr Fiala ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Fiala například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Petr Fiala? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Fiala? Kdo to byl Petr Fiala? Kdy se narodil Petr Fiala? Kde se narodil Petr Fiala? Petr Fiala se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Fiala dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Fiala i v jiné kategorii než je politici.