Kdo je to?
Kdo je Chad Hurley? Životopis Chad Hurley, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Chad Hurley?

Kdo je Chad Hurley? Životopis, informace, biografie, podnikání

Chad Hurley je americký podnikatel a vývojář. Proslavil se jako spoluzakladatel platformy YouTube.
Po studiích pracoval v PayPal. Už zde se setkal se Stevem Chenem a Jawedem Karimem, se kterými v roce 2005 založili platformu YouTube. Tu od nich o rok později koupil Google.
Chad Hurley dál spolupracoval se Steven Chenem a založili společnost AVOS se streamovací službou MixBit i tu se jim později podařilo prodat. V tomto období se Hurley stejně jako všichni ostatní spoluzakladatelé YouTube umisťovali v prestižních žebříčcích inspirativních osobností, nadějných podnikatelů či osob, které je dobré v byznyse sledovat.
Chad Hurley se poté věnoval hlavně investicím. Jako investor vstoupil například do americké Formule 1 či do klubů v NBA nebo MLS či anglického fotbalového klubu Leeds United.Kdo je Chad Hurley? Životopis Chad Hurley, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Chad Hurley

Národnost: americká
Datum narození: 21. ledna 1977
Místo narození: Reading, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Chad Hurley? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Observace? Znáte definici termínu Sokol? Znáte termín Bankomat? Pamatujete si definici pojmu Bengalín?

Klíčová slova: wiki, kdy se narodil Chad Hurley?, narození, místo narození, životopis, národnost, Chad Hurley, wikipedie, biografie, vysvětlení, osobnosti, informace, Chad Hurley, osobnost, zajímavosti, kdo je Chad Hurley?

Pojem Chad Hurley je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Chad Hurley na Youtube

Zkusit najít termín Chad Hurley ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Chad Hurley ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chad Hurley ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Chad Hurley ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chad Hurley například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Chad Hurley?

Právě jste zjistili Kdo je to Chad Hurley? Kdy se narodil Chad Hurley? Kde se narodil Chad Hurley? Chad Hurley je v sekci Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Chad Hurley dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chad Hurley i v jiné kategorii než je podnikání.