Kdo je to?
Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Kdo je to Seismolog?

Jaký je význam slova Seismolog? Co to znamená?

Seismolog je vědec, který se zabývá seismologií. Ta je jedním z oborů geofyziky a zabývá se objasněním historie, účinků a procesů pohybů zemských desek a také složení planety Země.
Nejznámějším zaměřením činnosti seismologa je výzkum a sledování zemětřesení. Seismolog pracuje se seismografem. Ten zapisuje otřesy zemského povrchu, ty pak vědec vyhodnocuje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Definici slova Seismolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obezita? Znáte termín Restituce? Rozumíte pojmu Cech? Víte, co je to Aminokyselina?

Klíčová slova: slovo, popis, kdo je Seismolog?, formulace, lexikon, význam slova, co je to Seismolog?, co znamená, pojem, heslo, informace, synonymum, věda, přesný výraz, původ slova, význam pojmu

Pojem Seismolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Seismolog na Youtube

Najít heslo Seismolog ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Seismolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Seismolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Seismolog například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Seismolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Seismolog? Kdo to byl Seismolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seismolog? Definice pojmu Seismolog se nachází v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.