Kdo je to?
Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Kdo je to Seismolog?

Jaký je význam slova Seismolog? Co to znamená?

Seismolog je vědec, který se zabývá seismologií. Ta je jedním z oborů geofyziky a zabývá se objasněním historie, účinků a procesů pohybů zemských desek a také složení planety Země.
Nejznámějším zaměřením činnosti seismologa je výzkum a sledování zemětřesení. Seismolog pracuje se seismografem. Ten zapisuje otřesy zemského povrchu, ty pak vědec vyhodnocuje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Seismolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pandemie? Víte co je Zápočet? Rozumíte pojmu Turbulence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Febrilní křeč?

Klíčová slova: popis, termín, co znamená, kdo je Seismolog?, popis, Seismolog, odborný výraz, význam pojmu, slovo, informace, původ slova, formulace, přesný výraz, přesný význam, etymologie, věda

Pojem Seismolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Seismolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seismolog ve Wikimedia Commons

Najít výraz Seismolog ve Wikislovníku

Najít termín Seismolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Seismolog například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Seismolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Seismolog? Kdo to byl Seismolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seismolog? Definice pojmu Seismolog je v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Seismolog i v jiné kategorii než je sekce věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.