Kdo je to?
Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Kdo je to Seismolog?

Jaký je význam slova Seismolog? Co to znamená?

Seismolog je vědec, který se zabývá seismologií. Ta je jedním z oborů geofyziky a zabývá se objasněním historie, účinků a procesů pohybů zemských desek a také složení planety Země.
Nejznámějším zaměřením činnosti seismologa je výzkum a sledování zemětřesení. Seismolog pracuje se seismografem. Ten zapisuje otřesy zemského povrchu, ty pak vědec vyhodnocuje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Seismolog s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Buňka? Víte, co je to Laser game? Rozumíte pojmu Movitá věc? Rozumíte pojmu Zbruf?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, popis, přesný výraz, synonymum, význam slova, formulace, informace, původ slova, termín, odborný výraz, přesný význam, kdo to je, kdo je Seismolog?, pojem

Pojem Seismolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Seismolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Seismolog ve Wikislovníku

Najít termín Seismolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Seismolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Seismolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seismolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Seismolog? Kdo to byl Seismolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seismolog? Definice pojmu Seismolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Seismolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.