Kdo je to?
Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Kdo je to Seismolog?

Jaký je význam slova Seismolog? Co to znamená?

Seismolog je vědec, který se zabývá seismologií. Ta je jedním z oborů geofyziky a zabývá se objasněním historie, účinků a procesů pohybů zemských desek a také složení planety Země.
Nejznámějším zaměřením činnosti seismologa je výzkum a sledování zemětřesení. Seismolog pracuje se seismografem. Ten zapisuje otřesy zemského povrchu, ty pak vědec vyhodnocuje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Seismolog? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obezita? Znáte pojem Výchova? Rozumíte pojmu Cech? Vzpomenete si na definici slova Hinduismus?

Klíčová slova: věda, synonymum, význam, původ slova, pojem, heslo, co je to Seismolog?, kdo to je, etymologie, slovo, popis, vysvětlení, popis, kdo je Seismolog?, přesný výraz, co znamená

Pojem Seismolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Seismolog na Google.cz

Hledat výraz Seismolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Seismolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Seismolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Seismolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Seismolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Seismolog? Kdo to byl Seismolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seismolog? Definice pojmu Seismolog je v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Seismolog i v jiné kategorii než je sekce věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.