Kdo je to?
Kdo je to, byl Trestanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trestanec? Lidé, zločin

Kdo je to Trestanec?

Co znamená a jaký je význam slova Trestanec?

Trestanec je osoba, která je postižena trestem v podobě nějakého omezení, ztráty něčeho, určité újmy, popřípadě bolesti, kterými se někdo snaží o dodržení určitých pravidel nebo norem, platných v určitém společenství. Jedná se o normy právní, mravní či společenské. Trestanec má být tímto způsobem napraven nebo zastrašen od nevhodného jednání.
Jde o ochranu společnosti a platného řádu. Trestaný jedinec je za své jednání zodpovědný, tresty se používají již od pradávna v oblasti práva, náboženství, výchovy i sportu.Kdo je to, byl Trestanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trestanec? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Trestanec se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Garam másala? Vzpomněli byste si na význam slova Dualita? Víte co je Gnocchi? Znáte definici termínu Představa?

Klíčová slova: co je to Trestanec?, kdo to je, pojem, vysvětlení, Trestanec, wiki, kdo je Trestanec?, informace, popis, etymologie, termín, synonymum, zločin, odborný výraz, formulace, lexikon

Pojem Trestanec je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Trestanec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Trestanec ve Wikislovníku

Najít výraz Trestanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Trestanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Trestanec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Trestanec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Trestanec? Kdo to byl Trestanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trestanec? Definice pojmu Trestanec je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Trestanec i v jiné sekci než v zločin.