Kdo je to?
Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Narkoman? Lidé, zločin

Narkoman

Jaký je význam slova Narkoman? Co to znamená?

Narkoman je drogově závislý člověk.
Narkomanie je stav vyvolaný dlouhodobým užíváním drog. Narkoman je na návykové látce závislý, potřebuje ji pravidelně užívat a v případě absence drogy trpí silnými abstinenčními příznaky. Narkomanie je obvykle doprovázena celou řadou zdravotních problémů jak fyzického, tak psychického charakteru, případně sociálními problémy.
Propad do závislosti na drogách může být způsobem psychickými problémy, bolestmi, traumatem či přílišným stresem, kdy drogy tyto problémy utlumují. Vzhledem k jejich silné návykovosti může nastat vznik závislosti velmi brzy po začátku užívání. Časté bývá také společenské užívání drog - například na večírcích, v rámci party apod. I zde hrozí brzký nástup závislosti.
Drogovou závislost je možné řešit dlouhodobou léčbou, odvykací kúrou a terapií.Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Narkoman? Lidé, zločin

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu ŠVP? Znáte termín Čarověník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skiatlon? Víte, co je to Nulové pásmo?

Klíčová slova: lexikon, slovo, pojem, význam, přesný význam, formulace, zločin, význam slova, původ slova, etymologie, význam pojmu, Narkoman, popis, wiki, Narkoman, termín

Pojem Narkoman je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Narkoman doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Narkoman ve Wikipedii

Hledat heslo Narkoman ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Narkoman na Google obrázcích

Najít výraz Narkoman na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Narkoman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Narkoman například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Narkoman

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narkoman? Definice pojmu Narkoman se nachází v kategorii Zločin

Kategorie zločin, zloděj, narkoman, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Narkoman i v jiné sekci než v zločin.