Kdo je to?
Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Narkoman? Lidé, zločin

Kdo je to Narkoman?

Co znamená a jaký je význam slova Narkoman?

Narkoman je drogově závislý člověk.
Narkomanie je stav vyvolaný dlouhodobým užíváním drog. Narkoman je na návykové látce závislý, potřebuje ji pravidelně užívat a v případě absence drogy trpí silnými abstinenčními příznaky. Narkomanie je obvykle doprovázena celou řadou zdravotních problémů jak fyzického, tak psychického charakteru, případně sociálními problémy.
Propad do závislosti na drogách může být způsobem psychickými problémy, bolestmi, traumatem či přílišným stresem, kdy drogy tyto problémy utlumují. Vzhledem k jejich silné návykovosti může nastat vznik závislosti velmi brzy po začátku užívání. Časté bývá také společenské užívání drog - například na večírcích, v rámci party apod. I zde hrozí brzký nástup závislosti.
Drogovou závislost je možné řešit dlouhodobou léčbou, odvykací kúrou a terapií.Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Narkoman? Lidé, zločin

Doporučujeme sdílet tento text se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu PPC reklama? Pamatujete si definici pojmu Hepa filtr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Částice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bankovní identita?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, popis, zločin, termín, přesný význam, zločin, slovo, synonymum, odborný výraz, význam, wikipedie, definice, formulace, etymologie, wiki

Pojem Narkoman je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Narkoman v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Narkoman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Narkoman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Narkoman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Narkoman na Youtube

Najít pojem Narkoman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Narkoman například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Narkoman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Narkoman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narkoman? Definice pojmu Narkoman patří do sekce Zločin

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Narkoman v jiné sekci než zločin.