Kdo je to?
Kdo je to Jana Maláčová? Životopis Jana Maláčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jana Maláčová?

Kdo je to Jana Maláčová? Stručný životopis

Jana Maláčová je politička a od roku 2018 ministryně práce a sociálních věcí ČR. Je také místopředsedkyní ČSSD. Zapojila se do práce spolku Oranžový klub, kde se zasazuje o spravedlivý přístup při zastupování žen ve veřejném životě.
Jana Maláčová absolvovala magisterské studium politologie ve Frankfurtu a politickou ekonomii vystudovala ve Velké Británii. Jako analytička evropských fondů pracovala na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, poté se stala zástupkyní Kanceláře Senátu PČR při EP. Před jmenováním do funkce ministryně pracovala na Úřadu vlády ČR a na Ministerstvu práce a sociálních věcí.Kdo je to Jana Maláčová? Životopis Jana Maláčová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jana Maláčová

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1981
Místo narození: Uherské Hradiště

Tento text (Jana Maláčová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Odvaha? Vzpomenete si na definici slova Rabat? Víte co je Empatie? Vzpomněli byste si na význam slova Preambule?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, slovo, termín, kdo to je, lexikon, Jana Maláčová, synonymum, popis, co je to Jana Maláčová?, pojem, politici, přesný význam, etymologie, heslo, původ slova

Pojem Jana Maláčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Jana Maláčová na Google.cz

Najít výraz Jana Maláčová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jana Maláčová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Jana Maláčová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Maláčová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jana Maláčová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jana Maláčová? Kdo to byl Jana Maláčová? Kdy se narodil Jana Maláčová? Kde se narodil Jana Maláčová? Jana Maláčová je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jana Maláčová dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Maláčová i v jiné kategorii než je politici.