Kdo je to?
Kdo je to Jana Maláčová? Životopis Jana Maláčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jana Maláčová?

Kdo je to Jana Maláčová? Stručný životopis

Jana Maláčová je politička a od roku 2018 ministryně práce a sociálních věcí ČR. Je také místopředsedkyní ČSSD. Zapojila se do práce spolku Oranžový klub, kde se zasazuje o spravedlivý přístup při zastupování žen ve veřejném životě.
Jana Maláčová absolvovala magisterské studium politologie ve Frankfurtu a politickou ekonomii vystudovala ve Velké Británii. Jako analytička evropských fondů pracovala na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, poté se stala zástupkyní Kanceláře Senátu PČR při EP. Před jmenováním do funkce ministryně pracovala na Úřadu vlády ČR a na Ministerstvu práce a sociálních věcí.Kdo je to Jana Maláčová? Životopis Jana Maláčová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jana Maláčová

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1981
Místo narození: Uherské Hradiště

Sdílejte tuto stránku s osobností Jana Maláčová se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ubikace? Vzpomněli byste si na význam slova Bluetooth? Víte co je Karob? Znáte definici termínu Deprese?

Klíčová slova: kdo je Jana Maláčová?, popis, význam slova, co je to Jana Maláčová?, termín, etymologie, přesný význam, lexikon, heslo, co znamená, synonymum, přesný výraz, definice, wiki, politici, kdo to je

Pojem Jana Maláčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Jana Maláčová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jana Maláčová na Google.cz

Najít heslo Jana Maláčová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jana Maláčová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Maláčová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Maláčová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jana Maláčová? Kdo to byl Jana Maláčová? Kdy se narodil Jana Maláčová? Kde se narodil Jana Maláčová? Jana Maláčová je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jana Maláčová např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Maláčová i v jiné kategorii než je politici.