Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ester Ledecká? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Imigrace? Znáte definici termínu Carpe diem? Znáte definici termínu Benchmark? Pamatujete si definici pojmu Fenomenologie?

Klíčová slova: informace, pojem, synonymum, přesný význam, význam pojmu, lexikon, kdo je Ester Ledecká?, Ester Ledecká, wiki, odborný výraz, vysvětlení, slovo, co je to Ester Ledecká?, popis, definice, význam

Pojem Ester Ledecká je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ester Ledecká

Vyhledat pojem Ester Ledecká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ester Ledecká ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ester Ledecká ve Wikipedii

Hledat frázi Ester Ledecká ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Ledecká například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ester Ledecká?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.