Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ester Ledecká? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kolonie? Znáte definici termínu Sebereflexe? Znáte definici termínu Lilek? Pamatujete si definici pojmu Granola?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, pojem, původ slova, lexikon, přesný význam, informace, termín, význam slova, wiki, synonymum, formulace, slovo, etymologie, heslo, Ester Ledecká

Pojem Ester Ledecká je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Ester Ledecká ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Ester Ledecká ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ester Ledecká ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Ester Ledecká ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Ledecká například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ester Ledecká?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.