Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ester Ledecká? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Imigrace? Znáte termín Kolonie? Znáte definici termínu Benchmark? Víte, co je to Rustikální?

Klíčová slova: informace, slovo, synonymum, Ester Ledecká, kdo je Ester Ledecká?, význam slova, kdo to je, etymologie, definice, odborný výraz, wiki, význam, termín, přesný význam, původ slova, sport

Pojem Ester Ledecká je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ester Ledecká

Hledat heslo Ester Ledecká ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ester Ledecká ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Ester Ledecká ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Ester Ledecká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Ledecká například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Ester Ledecká? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.