Kdo je to?
Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ester Ledecká?

Kdo je to Ester Ledecká? Stručný životopis

Ester Ledecká je českou mistryní světa v snowboardových disciplínách a alpském lyžování. Je první sportovkyní v historii, které se v průběhu jedné olympiády podařilo vyhrát dvě různé disciplíny. Dvě zlaté medaile získala za obří slalom na snowboardu a superobří slalom na ZOH 2018. Je také mistryní světa v paralelním a obřím paralelním slalomu.
Ester Ledecká je vítězkou ankety Král bílé stopy a Armádní sportovec roku. Je sportovcem roku 2018 a nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Ester Ledecká? Životopis Ester Ledecká, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Ester Ledecká

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1995
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ester Ledecká se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kolonie? Víte co je Čedar? Znáte definici termínu Lilek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Moruše?

Klíčová slova: termín, etymologie, význam pojmu, popis, lexikon, Ester Ledecká, význam, co je to Ester Ledecká?, popis, synonymum, sport, heslo, pojem, přesný význam, informace, kdo je Ester Ledecká?

Pojem Ester Ledecká je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Ester Ledecká ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ester Ledecká ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ester Ledecká ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ester Ledecká ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Ledecká například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ester Ledecká

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ester Ledecká? Kdo to byl Ester Ledecká? Kdy se narodil Ester Ledecká? Kde se narodil Ester Ledecká? Ester Ledecká je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ester Ledecká řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Ledecká i v jiné kategorii než je sport.