Kdo je to?
Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Hilary Duff?

Kdo je Hilary Duff? Životopis, informace, biografie, hudba

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Hilary Duff

Národnost: americká
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hilary Duff s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Účetní závěrka? Znáte definici termínu Invence? Vzpomenete si na definici slova Děrovačka? Pamatujete si definici pojmu Krevní doping?

Klíčová slova: informace, kdy se narodila Hilary Duff?, wiki, zajímavosti, Hilary Duff, kde se narodila Hilary Duff?, osobnost, životopis, život, hudba, osobnosti, místo narození, lexikon, kdo je Hilary Duff?, biografie, hudba

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Hilary Duff ve Wikislovníku

Najít výraz Hilary Duff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Hilary Duff ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Hilary Duff na Youtube

Zkusit najít Hilary Duff ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Hilary Duff?

Právě jste zjistili Kdo je to Hilary Duff? Kdy se narodila Hilary Duff? Kde se narodila Hilary Duff? Hilary Duff je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hilary Duff třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.