Kdo je to?
Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hilary Duff?

Kdo je to Hilary Duff? Stručný životopis

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Hilary Duff

Národnost: USA
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston

Zaujala vás biografie osobnosti Hilary Duff? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Účetní závěrka? Víte, co je to Hmotnost? Vzpomenete si na definici slova Zirkon? Rozumíte pojmu Griliáš?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, definice, význam slova, hudba, popis, formulace, synonymum, etymologie, popis, lexikon, termín, Hilary Duff, význam, původ slova, kdo je Hilary Duff?

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hilary Duff

Hledejte bez špehování slovo Hilary Duff ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hilary Duff v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Hilary Duff ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Hilary Duff ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Hilary Duff?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hilary Duff? Kdo to byl Hilary Duff? Kdy se narodil Hilary Duff? Kde se narodil Hilary Duff? Hilary Duff patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hilary Duff třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.