Kdo je to?
Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hilary Duff?

Kdo je to Hilary Duff? Stručný životopis

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Hilary Duff

Národnost: USA
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston

Sdílejte tuto stránku s osobností Hilary Duff s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mauzoleum? Vzpomenete si na definici slova Linon? Vzpomenete si na definici slova Elektronka? Vzpomněli byste si na význam slova GPS?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, formulace, popis, lexikon, původ slova, slovo, co je to Hilary Duff?, informace, synonymum, popis, heslo, přesný výraz, wiki, odborný výraz, přesný význam

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hilary Duff ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Hilary Duff ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Hilary Duff ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Hilary Duff na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Hilary Duff?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hilary Duff? Kdo to byl Hilary Duff? Kdy se narodil Hilary Duff? Kde se narodil Hilary Duff? Hilary Duff je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Hilary Duff například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.