Kdo je to?
Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hilary Duff

Kdo je Hilary Duff? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Hilary Duff

Národnost: americká
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Hilary Duff? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Enzymatický peeling? Znáte termín Cibulačka? Vzpomenete si na definici slova IMAP? Víte, co je to Promlčený dluh?

Klíčová slova: život, biografie, Hilary Duff, informace, kde se narodila Hilary Duff?, popis, wikipedie, životopis, místo narození, osobnosti, hudba, kdy se narodila Hilary Duff?, lexikon, Hilary Duff, zajímavosti, wiki

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hilary Duff zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Hilary Duff na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Hilary Duff ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Hilary Duff ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hilary Duff ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Hilary Duff ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hilary Duff

Teďka už zajisté víte Kdo je to Hilary Duff? Kdy se narodila Hilary Duff? Kde se narodila Hilary Duff? Hilary Duff se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, housle se vzorem, hilary Duff, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Hilary Duff např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.