Kdo je to?
Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Hilary Duff?

Kdo je Hilary Duff? Životopis, informace, biografie, hudba

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Hilary Duff

Národnost: americká
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Hilary Duff? Pak se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Účetní závěrka? Vzpomenete si na definici slova Manga? Vzpomenete si na definici slova Dyspepsie? Vzpomněli byste si na význam slova Džezva?

Klíčová slova: osobnost, kdy se narodila Hilary Duff?, informace, národnost, datum narození, hudba, wikipedie, hudba, kdo je Hilary Duff?, Hilary Duff, popis, životopis, wiki, život, místo narození, osobnosti

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Hilary Duff ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hilary Duff na Youtube

Vyhledat heslo Hilary Duff ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Hilary Duff na Google.cz

Hledat heslo Hilary Duff ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Hilary Duff?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hilary Duff? Kdy se narodila Hilary Duff? Kde se narodila Hilary Duff? Hilary Duff patří do kategorie Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Hilary Duff například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.