Kdo je to?
Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hilary Duff?

Kdo je to Hilary Duff? Stručný životopis

Hilary Duff, celým jménem Hilary Erhard Duff, je herečka a zpěvačka. Jako herečka začínala již v dětském věku hlavní roli úspěšného seriálu, ke kterému byl později natočen i film Italské prázdniny. Na dalších filmech a pořadech spolupracovala s Disney Channel. Současně se začala více věnovat zpěvu a vydala vánoční album, po kterém u společnosti Hollywood Records nahrála další album Metamorphosis, které se velmi úspěšně umístilo na žebříčku hitů.
Pokračovala také dalšími rolemi ve filmech, např. Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka a další. Je i autorkou novely Elixier. Hrála také v seriálu Younger. Hilary Duff se od roku 2014 znovu věnuje zpěvu a vydává další alba.Kdo je to Hilary Duff? Životopis Hilary Duff, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Hilary Duff

Národnost: USA
Datum narození: 28. září 1987
Místo narození: Houston

Sdílejte tuto stránku s osobností Hilary Duff s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Diadém? Víte co je Nepotismus? Vzpomenete si na definici slova Spojka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úniková hra?

Klíčová slova: pojem, Hilary Duff, přesný výraz, termín, kdo je Hilary Duff?, definice, význam slova, lexikon, popis, slovo, formulace, význam pojmu, přesný význam, informace, odborný výraz, význam

Pojem Hilary Duff je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hilary Duff

Vyhledat pojem Hilary Duff ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Hilary Duff ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Hilary Duff ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Hilary Duff na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilary Duff například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Hilary Duff? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hilary Duff? Kdo to byl Hilary Duff? Kdy se narodil Hilary Duff? Kde se narodil Hilary Duff? Hilary Duff je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hilary Duff kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hilary Duff i v jiné kategorii než je hudba.