Kdo je to?
Kdo je to Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Saturn? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Saturn sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Virál? Znáte pojem Sutura? Znáte termín Minerál? Vzpomenete si na definici slova Ekoturistika?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, lexikon, mytologie, co znamená, význam, etymologie, wikipedie, Saturn, vysvětlení, synonymum, definice, heslo, termín, informace, přesný výraz

Pojem Saturn je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Saturn zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Saturn ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Saturn ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Saturn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Saturn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Saturn například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Saturn, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn je v kategorii Mytologie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.