Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Saturn s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Underground? Znáte pojem Cestopis? Znáte termín Vyměřovací základ? Vzpomenete si na definici slova Spandex?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, kdo je Saturn?, kdo to je, odborný výraz, význam slova, synonymum, mytologie, lexikon, co znamená, slovo, popis, pojem, přesný význam, Saturn, heslo

Pojem Saturn je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Saturn v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Saturn na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saturn ve Wikimedia Commons

Najít pojem Saturn na Google.cz

Hledat termín Saturn ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Saturn například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Saturn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn je v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Saturn hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).