Kdo je to?
Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Kdo je to Saturn?

Co znamená a jaký je význam slova Saturn?

Saturn je jméno římského boha zemědělství, úrody a sklizně a také času. Má i svůj řecký protějšek, boha Krona. Saturn byl synem Titána Caleuse a Terry, bohyně země. Jeho manželkou byla Titánka Ops.
Saturn byl ve starověkém Římě uctíván a oslavován v době zimního slunovratu, při saturnáliích. Jeho jméno ve sluneční soustavě nese planeta stejného jména.Kdo je to, byl Saturn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saturn? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Saturn? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Underground? Víte co je Cenina? Znáte termín Vyměřovací základ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Moluska?

Klíčová slova: kdo je Saturn?, Saturn, lexikon, význam slova, kdo to je, co znamená, mytologie, heslo, termín, etymologie, význam, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, wiki, definice

Pojem Saturn je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Saturn na Google.cz

Vyhledat pojem Saturn ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saturn ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Saturn ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Saturn například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Saturn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Saturn? Kdo to byl Saturn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saturn? Definice pojmu Saturn je v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.