Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrývač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrývač? Lidé, profese

Kdo je to Pokrývač?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrývač?

Slovem pokrývač nazýváme člověka (řemeslníka), který se podílí na stavbě střech pokrýváním střešní konstrukce materiálem. Nejčastěji pokrývač pokládá konstrukci střechy keramickými taškami, eternitem nebo měděným plechem. V minulosti byl oblíbeným materiálem dřevěný šindel nebo slaměný došek. Patronem pokrývačů je svatý Vincenc Ferrerský a Panna Maria Loretánská.Kdo je to, byl Pokrývač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrývač? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pokrývač s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholesterol? Víte co je Drobný hmotný majetek? Znáte definici termínu Gumbo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diecéze?

Klíčová slova: kdo je Pokrývač?, popis, termín, formulace, kdo to je, význam, původ slova, přesný výraz, slovo, význam pojmu, Pokrývač, synonymum, definice, lexikon, informace, wiki

Pojem Pokrývač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Pokrývač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pokrývač ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Pokrývač ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokrývač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrývač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokrývač

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pokrývač? Kdo to byl Pokrývač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrývač? Definice pojmu Pokrývač patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.