Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrývač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrývač? Lidé, profese

Kdo je to Pokrývač?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrývač?

Slovem pokrývač nazýváme člověka (řemeslníka), který se podílí na stavbě střech pokrýváním střešní konstrukce materiálem. Nejčastěji pokrývač pokládá konstrukci střechy keramickými taškami, eternitem nebo měděným plechem. V minulosti byl oblíbeným materiálem dřevěný šindel nebo slaměný došek. Patronem pokrývačů je svatý Vincenc Ferrerský a Panna Maria Loretánská.Kdo je to, byl Pokrývač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrývač? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pokrývač sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cholesterol? Víte, co je to Ytong? Znáte definici termínu Gumbo? Rozumíte pojmu Full HD?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, význam, význam slova, přesný výraz, profese, vysvětlení, wiki, slovo, kdo je Pokrývač?, etymologie, přesný význam, popis, význam pojmu, odborný výraz, definice

Pojem Pokrývač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Pokrývač ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Pokrývač ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokrývač ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Pokrývač ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrývač například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Pokrývač? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pokrývač? Kdo to byl Pokrývač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrývač? Definice pojmu Pokrývač se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Pokrývač hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.