Kdo je to?
Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Jaký je význam slova Filuta? Co to znamená?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Filuta s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pařížská káva? Víte, co je to Stagflace? Víte co je Sidžo?

Klíčová slova: synonymum, formulace, informace, vysvětlení, přesný význam, wiki, vlastnosti, heslo, co znamená, vlastnosti, popis, původ slova, přesný výraz, wikipedie, etymologie, odborný výraz

Pojem Filuta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Filuta hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Filuta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Filuta ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filuta ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Filuta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Filuta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Filuta například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Filuta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta patří do kategorie Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Filuta hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.