Kdo je to?
Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Co znamená a jaký je význam slova Filuta?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Filuta? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Polygon? Vzpomněli byste si na význam slova Lidová slovesnost? Víte, co je to Ledové víno? Znáte definici termínu Smartphone?

Klíčová slova: formulace, popis, slovo, pojem, odborný výraz, co znamená, co je to Filuta?, heslo, synonymum, kdo to je, vlastnosti, přesný význam, etymologie, význam, lexikon, wiki

Pojem Filuta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Filuta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filuta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Filuta ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Filuta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Filuta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Filuta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Filuta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Filuta? Kdo to byl Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Filuta i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.