Kdo je to?
Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Filuta

Jaký je význam slova Filuta? Co to znamená?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jackpot? Víte, co je to SAP? Víte, co je to Raspberry pi? Rozumíte pojmu Platový výměr?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, informace, význam, popis, přesný význam, Filuta, lexikon, definice, Filuta, vysvětlení, termín, wiki, přesný výraz, co znamená, vlastnosti

Pojem Filuta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Filuta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Filuta ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Filuta na Google.cz

Hledat termín Filuta ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Filuta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Filuta například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filuta

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta se nachází v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaní chlapci, filuta, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.