Kdo je to?
Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Jaký je význam slova Filuta? Co to znamená?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filuta? Lidé, vlastnosti

Definici slova Filuta můžete sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Karité? Vzpomenete si na definici slova Kraslice? Víte, co je to Družstvo? Vzpomněli byste si na význam slova DHCP?

Klíčová slova: Filuta, co znamená, wiki, informace, vysvětlení, pojem, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, přesný výraz, vlastnosti, slovo, odborný výraz, formulace, synonymum, význam

Pojem Filuta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Filuta na Youtube

Zkusit najít frázi Filuta na Google.cz

Zkusit najít frázi Filuta na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Filuta ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Filuta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Filuta například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Filuta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta je v sekci Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Filuta i v jiné sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.