Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marek Vašut? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hřích? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podmět? Pamatujete si definici pojmu Polopřímka? Víte co je Ikona?

Klíčová slova: herectví, co znamená, kdo je Marek Vašut?, odborný výraz, původ slova, etymologie, kdo to je, definice, co je to Marek Vašut?, přesný výraz, formulace, heslo, popis, lexikon, slovo, význam

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Marek Vašut ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Marek Vašut ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Marek Vašut na Youtube

Hledat frázi Marek Vašut ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Marek Vašut?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Marek Vašut například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.