Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Tento text (Marek Vašut) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hřích? Znáte pojem Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Polopřímka? Vzpomenete si na definici slova Xoxo?

Klíčová slova: popis, význam, popis, kdo je Marek Vašut?, lexikon, význam pojmu, co je to Marek Vašut?, herectví, přesný výraz, odborný výraz, pojem, co znamená, definice, vysvětlení, synonymum, wiki

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Marek Vašut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Vašut ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Marek Vašut ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Marek Vašut ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Marek Vašut? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Marek Vašut dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.