Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Marek Vašut se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Řecký jogurt? Vzpomenete si na definici slova PVC? Pamatujete si definici pojmu Elektronický podpis? Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb?

Klíčová slova: heslo, popis, co je to Marek Vašut?, odborný výraz, definice, význam slova, wiki, synonymum, herectví, slovo, etymologie, informace, lexikon, přesný výraz, popis, formulace

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Marek Vašut na Google.cz

Vyhledat termín Marek Vašut ve Wikipedii

Najít slovo Marek Vašut ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Marek Vašut ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Vašut

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marek Vašut řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.