Kdo je to?
Kdo je Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Marek Vašut?

Kdo je Marek Vašut? Životopis, informace, biografie, herectví

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Marek Vašut? Potom se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Trestní oznámení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Slovo podřazené? Pamatujete si definici pojmu ET? Víte co je Glosa?

Klíčová slova: herectví, zajímavosti, kde se narodil Marek Vašut?, životopis, kdy se narodil Marek Vašut?, život, místo narození, biografie, popis, osobnost, wikipedie, informace, vysvětlení, kdo je Marek Vašut?, Marek Vašut, národnost

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Vašut ve Wikimedia Commons

Najít slovo Marek Vašut ve vyhledávači Yandex

Najít termín Marek Vašut ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Marek Vašut ve Wikipedii

Vyhledat slovo Marek Vašut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Marek Vašut? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Marek Vašut třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.