Kdo je to?
Kdo je Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Marek Vašut?

Kdo je Marek Vašut? Životopis, informace, biografie, herectví

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marek Vašut? s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Trestní oznámení? Víte, co je to Křišťál? Pamatujete si definici pojmu Enduro? Rozumíte pojmu Šedá ekonomika?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, zajímavosti, narození, wikipedie, datum narození, biografie, místo narození, Marek Vašut, kde se narodil Marek Vašut?, popis, wiki, kdo je Marek Vašut?, národnost, život, Marek Vašut

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Marek Vašut v dalších zdrojích

Zkusit najít Marek Vašut na Google obrázcích

Hledat výraz Marek Vašut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Marek Vašut ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Marek Vašut ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Marek Vašut ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Vašut

Právě nyní již víte Kdo je to Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut patří do sekce Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Marek Vašut např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.