Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Marek Vašut? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Trestní oznámení? Víte co je Carving? Pamatujete si definici pojmu Obrok? Vzpomněli byste si co označuje výraz PPL?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, popis, slovo, herectví, heslo, význam pojmu, význam, wiki, co je to Marek Vašut?, termín, původ slova, odborný výraz, Marek Vašut, přesný výraz, informace

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Marek Vašut ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Marek Vašut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Marek Vašut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Marek Vašut ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Marek Vašut?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Marek Vašut řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.