Kdo je to?
Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Marek Vašut?

Kdo je to Marek Vašut? Stručný životopis

Marek Vašut patří k nejznámějším českým hercům a dabérům, často vystupuje i v roli moderátora. Je nositelem mnoha ocenění a oblíbeným hercem i pro zahraniční filmaře, kteří mu často svěřují vedlejší role ve filmech jako Česká spojka, Mission: Impossible, Nehynoucí láska, Bathory a mnoha dalších.
Marek Vašut je absolventem pražské DAMU a ve filmu působil již jako dítě. Jeho první velkou a úspěšnou rolí byl boxer ve filmu Pěsti ve tmě a hlavní role v seriálu Detektiv Martin Tomsa. K dalším úspěšným filmům patří Román pro ženy. V dabingu namluvil například Antonia Banderase.Kdo je to Marek Vašut? Životopis Marek Vašut, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Marek Vašut

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1960
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Marek Vašut? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Trestní oznámení? Rozumíte pojmu Mozzarella? Pamatujete si definici pojmu Obrok? Znáte pojem BIC?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, význam slova, slovo, etymologie, co je to Marek Vašut?, kdo to je, lexikon, herectví, kdo je Marek Vašut?, přesný význam, wiki, popis, Marek Vašut, formulace, původ slova

Pojem Marek Vašut je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Marek Vašut

Najít pojem Marek Vašut ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Marek Vašut na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Vašut ve Wikimedia Commons

Najít heslo Marek Vašut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Vašut například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Marek Vašut? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marek Vašut? Kdo to byl Marek Vašut? Kdy se narodil Marek Vašut? Kde se narodil Marek Vašut? Marek Vašut se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marek Vašut třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Vašut i v jiné kategorii než je herectví.