Kdo je to?
Kdo je to Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Idiot? Lidé, hanlivé

Idiot

Co znamená a jaký je význam slova Idiot?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.


Kdo je to Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Idiot? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Mononukleóza? Znáte pojem Klatba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdinství? Vzpomenete si na definici slova Psychoanalýza?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, Idiot, přesný výraz, co znamená, původ slova, etymologie, hanlivé, přesný význam, význam pojmu, heslo, termín, vysvětlení, Idiot, lexikon, popis

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Idiot doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idiot ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Idiot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Idiot ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Idiot ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Idiot na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Idiot

Nyní již víte Kdo je to Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazkupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.