Kdo je to?
Kdo je to Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Idiot?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.


Kdo je to Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Idiot? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Idiot? s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Konflikt? Rozumíte pojmu Malus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Souhvězdí? Znáte pojem Ergoterapie?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, slovo, hanlivé, význam pojmu, lexikon, pojem, odborný výraz, wikipedie, wiki, etymologie, Idiot, popis, termín, vysvětlení, původ slova

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idiot ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Idiot ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Idiot ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Idiot ve Wikipedii

Vyhledat výraz Idiot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Idiot, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot se nachází v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.