Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.


Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Idiot? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Pogrom? Znáte definici termínu Prostata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žardiniéra? Pamatujete si definici pojmu Rodinný dům?

Klíčová slova: Idiot, wiki, kdo je Idiot?, kdo to je, informace, význam pojmu, heslo, definice, etymologie, původ slova, pojem, hanlivé, přesný výraz, přesný význam, co je to Idiot?, popis

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idiot ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Idiot ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Idiot ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Idiot na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Idiot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.