Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Idiot s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Počítač? Znáte pojem Vinkulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zelený čtvrtek? Vzpomenete si na definici slova UPS?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, původ slova, význam slova, kdo je Idiot?, vysvětlení, Idiot, etymologie, hanlivé, synonymum, informace, formulace, význam, wiki, přesný význam, odborný výraz

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Idiot

Najít slovo Idiot ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Idiot ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Idiot v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Idiot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Idiot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Idiot hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.