Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.


Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Idiot s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Konflikt? Vzpomněli byste si na význam slova Škrob? Vzpomněli byste si co označuje výraz Denzitometrie? Znáte definici termínu Premiéra?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, popis, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, kdo to je, definice, informace, heslo, co je to Idiot?, význam pojmu, co znamená, etymologie, slovo, popis

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Idiot

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idiot ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Idiot ve Wikislovníku

Hledat pojem Idiot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Idiot ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Idiot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Idiot hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.