Kdo je to?
Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Idiot?

Jaký je význam slova Idiot? Co to znamená?

Idiot je zastaralé označení pro jedince trpícího idiocií - těžkou mentální retardaci. Tento termín se v lékařství (psychiatrii) již přes 40 let nepoužívá pro svoji pejorativnost. Používaná synonyma idiocie jsou těžká slabomyslnost, těžká oligofrenie, těžká mentální subnormalita. Jedinec postižený idiocií má IQ v rozmezí 21-34, má velmi omezenou schopnost řeči a často trpí dalšími vadami, poruchami motoriky atd. Dnes se slovo idiot používá výhradně jako nadávka.Kdo je to, byl Idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idiot? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Idiot? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Počítač? Znáte termín Epitaf? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zelený čtvrtek? Víte, co je to EAN?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, popis, informace, kdo je Idiot?, hanlivé, termín, wiki, co znamená, popis, význam pojmu, Idiot, lexikon, formulace, původ slova, kdo to je

Pojem Idiot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Idiot v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Idiot ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Idiot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Idiot na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Idiot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Idiot například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Idiot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Idiot? Kdo to byl Idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idiot? Definice pojmu Idiot je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.