Kdo je to?
Kdo je Petra Faltýnová? Životopis Petra Faltýnová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Petra Faltýnová?

Kdo je Petra Faltýnová? Životopis, informace, biografie, modeling

Petra Faltýnová je česká modelka, vítězka Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie, a vítězkou Miss České republiky z roku 1998. Faltýnová se narodila v Praze, kde po základní škole začala studovat na Střední odborné škole Bohemia Regia Praha s. r. o. na Praze 4. Po úspěšném dokončení střední školy se vrhla na práci modelky. První pracovní zkušenost v reklamě získala již v sedmnácti letech, kdy se objevila v reklamě na Orion tyčinku Koko (1995). Ve dvaceti letech ji modelka a také její kamarádka Petra Minářová přihlásila do soutěže krásy Miss České republiky. V soutěži krásy Faltýnová nejprve zvítězila v pražském kole a následně se v celostátním kole stala vítězkou a českou Miss pro rok 1998.
Faltýnová během svého života byla ve vztahu s podnikatelem Ázou z Libanonu, reprezentačním hokejovým útočníkem Martinem Ručinským, podnikatelem Romanem Habajáčem. V roce 2008 se provdala za podnikatele Simona Štekla, se kterým měla následně dceru Adrianu. Manželství však skončilo rozvodem. Následně Faltýnová randila v letech 2012-2014 s hercem Jiřím Langmajerem a poté s moderátorem Leošem Marešem.
Faltýnová poté studovala interiérový design.
Kromě práce modelky se objevila také na televizních obrazovkách v televizních seriálech Cesty domů, Svatby v Benátkách a v rodinné pohádce Dukátová skála (2018).Kdo je Petra Faltýnová? Životopis Petra Faltýnová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Petra Faltýnová

Národnost: česká
Datum narození: 2. 4. 1978
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petra Faltýnová? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Orientační běh? Vzpomenete si na definici slova Kondiční cvičení? Víte co je Gainer? Vzpomněli byste si na význam slova Rámcová smlouva?

Klíčová slova: osobnosti, zajímavosti, osobnost, narození, kdy se narodila Petra Faltýnová?, informace, modeling, národnost, lexikon, Petra Faltýnová, Petra Faltýnová, život, kde se narodila Petra Faltýnová?, popis, modeling, místo narození

Pojem Petra Faltýnová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Petra Faltýnová

Najít výraz Petra Faltýnová na Google.cz

Vyhledat slovo Petra Faltýnová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Petra Faltýnová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Petra Faltýnová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petra Faltýnová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Faltýnová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Petra Faltýnová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Petra Faltýnová? Kdy se narodila Petra Faltýnová? Kde se narodila Petra Faltýnová? Petra Faltýnová se nachází v kategorii Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Petra Faltýnová dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Faltýnová i v jiné kategorii než je modeling.