Kdo je to?
Kdo je to Christian Bale? Životopis Christian Bale, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Christian Bale?

Kdo je to Christian Bale? Stručný životopis

Christian Bale, celým jménem Christian Charles Philip Bale, je herec, proslulý svou schopností dokonale se přizpůsobit roli i proměnou vlastního těla. Svou první roli získal již ve 13 letech ve válečném filmu Říše slunce. Kromě vedlejších rolí se stal známý hlavními rolemi ve filmech Americké psycho, Mechanik, Batman, Temný rytíř a Temný rytíř povstal, 3:10 vlak do Yumy, Terminator Salvation, Veřejní nepřátelé a další.
Christian Bale je nositelem Zlatých glóbů a Oscara. Je aktivní ve veřejném životě, v ochraně životního prostředí, zapojuje se i do charitativních akcí.Kdo je to Christian Bale? Životopis Christian Bale, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Christian Bale

Národnost: britská
Datum narození: 30. ledna 1974
Místo narození: Haverfordwest

Líbí se stručný životopis s osobou Christian Bale? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Starý zákon? Znáte definici termínu Plichta? Víte co je Zástavní právo? Pamatujete si definici pojmu Ateroskleróza?

Klíčová slova: význam, popis, co znamená, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, formulace, synonymum, herectví, pojem, popis, přesný význam, informace, Christian Bale, původ slova, heslo

Pojem Christian Bale je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Christian Bale v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Christian Bale na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Christian Bale ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Christian Bale ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Christian Bale například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Christian Bale?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Christian Bale? Kdo to byl Christian Bale? Kdy se narodil Christian Bale? Kde se narodil Christian Bale? Christian Bale je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Christian Bale třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christian Bale i v jiné kategorii než je herectví.