Kdo je to?
Kdo je to Christian Bale? Životopis Christian Bale, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Christian Bale?

Kdo je to Christian Bale? Stručný životopis

Christian Bale, celým jménem Christian Charles Philip Bale, je herec, proslulý svou schopností dokonale se přizpůsobit roli i proměnou vlastního těla. Svou první roli získal již ve 13 letech ve válečném filmu Říše slunce. Kromě vedlejších rolí se stal známý hlavními rolemi ve filmech Americké psycho, Mechanik, Batman, Temný rytíř a Temný rytíř povstal, 3:10 vlak do Yumy, Terminator Salvation, Veřejní nepřátelé a další.
Christian Bale je nositelem Zlatých glóbů a Oscara. Je aktivní ve veřejném životě, v ochraně životního prostředí, zapojuje se i do charitativních akcí.Kdo je to Christian Bale? Životopis Christian Bale, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Christian Bale

Národnost: britská
Datum narození: 30. ledna 1974
Místo narození: Haverfordwest

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Christian Bale? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Identifikovaná osoba? Znáte definici termínu Kyselo? Víte co je Hashtag? Pamatujete si definici pojmu Hemenex?

Klíčová slova: wiki, synonymum, co je to Christian Bale?, odborný výraz, vysvětlení, kdo je Christian Bale?, informace, význam pojmu, přesný výraz, význam, co znamená, popis, definice, kdo to je, pojem, přesný význam

Pojem Christian Bale je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Christian Bale ve Wikislovníku

Hledat slovo Christian Bale ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Christian Bale ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Christian Bale v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Christian Bale například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Christian Bale

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Christian Bale? Kdo to byl Christian Bale? Kdy se narodil Christian Bale? Kde se narodil Christian Bale? Christian Bale je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Christian Bale dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christian Bale i v jiné kategorii než je herectví.