Kdo je to?
Kdo je Jiří Paroubek? Životopis Jiří Paroubek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Paroubek?

Kdo je Jiří Paroubek? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Paroubek je politik, původně předseda strany LEV 21 – Národní socialisté, později poslanec, předseda vlády ČR po odchodu Stanislava Grosse. Poté se stal předsedou ČSSD, na tuto pozici však rezignoval po neúspěchu v parlamentních volbách v roce 2010.
Známý je rozvod Jiřího Paroubka s manželkou Zuzanou Paroubkovou a svatba s mladší přítelkyní Petrou Kováčovou, která ho však po osmi letech po narození dcery opustila a jejich rozvod byl značně medializován.Kdo je Jiří Paroubek? Životopis Jiří Paroubek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jiří Paroubek

Národnost: česká
Datum narození: 21. srpna 1952
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Paroubek sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Adblue? Víte co je Ricochet? Víte co je Taklon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halibut?

Klíčová slova: kde se narodil Jiří Paroubek?, místo narození, lexikon, Jiří Paroubek, politici, životopis, osobnosti, wiki, wikipedie, informace, politici, popis, kdo je Jiří Paroubek?, vysvětlení, život, zajímavosti

Pojem Jiří Paroubek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiří Paroubek v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Jiří Paroubek na Google.cz

Zkusit najít výraz Jiří Paroubek ve Wikipedii

Zkusit najít termín Jiří Paroubek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Paroubek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Paroubek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Paroubek

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jiří Paroubek? Kdy se narodil Jiří Paroubek? Kde se narodil Jiří Paroubek? Jiří Paroubek je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Paroubek např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Paroubek i v jiné kategorii než je politici.