Kdo je to?
Kdo je Jiří Paroubek? Životopis Jiří Paroubek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jiří Paroubek

Kdo je Jiří Paroubek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jiří Paroubek je politik, původně předseda strany LEV 21 – Národní socialisté, později poslanec, předseda vlády ČR po odchodu Stanislava Grosse. Poté se stal předsedou ČSSD, na tuto pozici však rezignoval po neúspěchu v parlamentních volbách v roce 2010.
Známý je rozvod Jiřího Paroubka s manželkou Zuzanou Paroubkovou a svatba s mladší přítelkyní Petrou Kováčovou, která ho však po osmi letech po narození dcery opustila a jejich rozvod byl značně medializován.Kdo je Jiří Paroubek? Životopis Jiří Paroubek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jiří Paroubek

Národnost: česká
Datum narození: 21. srpna 1952
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Paroubek? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Osifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Distanční studium? Víte co je Ulož.to? Znáte definici termínu Selenium?

Klíčová slova: popis, místo narození, politici, kdy se narodil Jiří Paroubek?, biografie, kdo je Jiří Paroubek?, Jiří Paroubek, informace, život, lexikon, národnost, vysvětlení, Jiří Paroubek, narození, životopis, wikipedie

Pojem Jiří Paroubek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiří Paroubek v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Jiří Paroubek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Jiří Paroubek na Google.cz

Hledat slovo Jiří Paroubek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Jiří Paroubek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Jiří Paroubek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Paroubek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Paroubek

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Jiří Paroubek? Kdy se narodil Jiří Paroubek? Kde se narodil Jiří Paroubek? Jiří Paroubek je v kategorii Politici

Kategorie politici, poradci, jiří Paroubek, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jiří Paroubek řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Paroubek i v jiné kategorii než je politici.