Kdo je to?
Kdo je Fetty Wap? Životopis Fetty Wap, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Fetty Wap?

Kdo je Fetty Wap? Životopis, informace, biografie, hudba

Fetty Wap, vlastním jménem Willie Junior Maxwell II, je americký raper, zpěvák a skladatel. Narodil se v New Jersey ve čtvrti Paterson. Když se narodil, měl Wap v obou očích glaukom. Lékařům se podařilo zachránit pravé oko, avšak levé oko mu museli nahradit protézou. Chodil na Eastside High School, ale školu nedokončil kvůli začátkům v hudební kariéře. Kariéru začal jako raper v roce 2013 a poté začal i zpívat. Přezdívka Fetty znamená slangově peníze.
První debutový singl s názvem Trap Queen (2014) se později stal platinovým a na stránce SoundCloud měl okolo 130 miliónů poslechů. V onom roce Fetty Wap podepsal smlouvu s nahrávací společností 300 Entertainment a s distribuční společností Atlantic Records. Stal se prvním raperem, který měl první 4 vydané písně v top 10 Hot Rap Songs. Debutové album s názvem Fetty Wap (2015) se umístilo na 1. místě žebříčku Billboard 200. O rok později vydal mixtape Zoovier, obsahující 19 písní. V roce 2018 vydal EP For My Fans III: The Final Chapter a o půl roku později mixtape Bruce Wayne.
Fetty Wap měl v průběhu let potíže se zákonem za ničení cizího majetku a napadení.Kdo je Fetty Wap? Životopis Fetty Wap, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Fetty Wap

Národnost: americká
Datum narození: 7. 6. 1991
Místo narození: Paterson, New Jersey, USA

Popis osobnosti Fetty Wap můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Intarzie? Víte co je Jistotní účet? Znáte pojem Kotoučová pila? Vzpomněli byste si co označuje výraz Persona non grata?

Klíčová slova: biografie, místo narození, kdy se narodil Fetty Wap?, vysvětlení, wikipedie, informace, hudba, popis, datum narození, život, osobnost, osobnosti, kde se narodil Fetty Wap?, životopis, lexikon, Fetty Wap

Pojem Fetty Wap je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Fetty Wap lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Fetty Wap na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Fetty Wap na Youtube

Hledat heslo Fetty Wap v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Fetty Wap ve Wikipedii

Hledat termín Fetty Wap ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fetty Wap například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Fetty Wap? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Fetty Wap? Kdy se narodil Fetty Wap? Kde se narodil Fetty Wap? Fetty Wap patří do kategorie Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Fetty Wap kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Fetty Wap i v jiné kategorii než je hudba.