Kdo je to?
Kdo je Petr Kramný? Životopis Petr Kramný, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Petr Kramný

Kdo je Petr Kramný? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, zločin

Petr Kramný je vrah odsouzený za vraždu manželky a dcery. Vyrůstal na Ostravsku a pracoval v automobilce Hyundai poblíž Frýdku-Místku. V létě roku 2013 odjel s rodinou na dovolenou do Egypta, kde manželka i dcera zemřely. Podle prvních zpráv se mělo jednat o otravu jídlem. Tuto verzi Kramný potvrzoval a tvrdil, že celé rodině bylo špatně. Těla našel v noci, když šel na záchod. Neúspěšně se pokusil o oživování, poté zavolal pomoc. Sám skončil v nemocnici kvůli šoku. V rámci vyšetřování mu byl zabaven pas a musel zůstat v Egyptě. Případ byl silně medializovaný a postupně se stával hlavním tématem zpráv. Podle egyptských lékařů se muselo jednat o otravu velmi silným jedem, který žaludek zcela rozložil. Otrava jídlem tedy byla vyloučená a Kramný se stal podezřelým. Vinu na smrti rodiny ale popřel.
Na podzim mohl Kramný odcestovat do České republiky a případem se začala zabývat česká policie. Na základě dlouhých výslechů byl obviněn z dvojnásobné vraždy a poslán do vazby. Na začátku roku 2014 bylo vyšetřování v Egyptě ukončeno, ale komunikace s egyptskou policií byla komplikovaná a česká strana nedostala oficiální výsledky vyšetřování. V České republice proběhla druhá pitva obou těl a do Egypta odcestovali čeští kriminalisté. Na základě toho byl důvod smrti změněn na selhání srdce, které způsobil zásah elektřinou. Případ dospěl k definitivnímu rozhodnutí až na začátku roku 2016, kdy byl Kramný odsouzen na 28 let za vraždu manželky a dcery elektrickým proudem. Někteří lidé rozsudek zpochybňovali, protože důkazy podle nich byly slabé a nepřímé. Usnesení Ústavního soudu konstatovalo, že hodnocení důkazů proběhlo v pořádku. Kramný trvá na nevině, tvrdí, že s důkazy bylo manipulováno a plánuje požádat o obnovení procesu.Kdo je Petr Kramný? Životopis Petr Kramný, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Základní údaje o osobě Petr Kramný

Národnost: česká
Datum narození: 19. května 1978
Místo narození: Karviná

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Kramný? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Stroh? Znáte termín Aspartam? Pamatujete si definici pojmu Vykoupení? Víte, co je to Bauch?

Klíčová slova: datum narození, biografie, wiki, osobnost, Petr Kramný, osobnosti, život, wikipedie, životopis, vysvětlení, informace, Petr Kramný, popis, národnost, kdy se narodil Petr Kramný?, kde se narodil Petr Kramný?

Pojem Petr Kramný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Petr Kramný zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Petr Kramný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Petr Kramný na Youtube

Hledat výraz Petr Kramný na Google.cz

Najít slovo Petr Kramný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Petr Kramný ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kramný například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Kramný

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Petr Kramný? Kdy se narodil Petr Kramný? Kde se narodil Petr Kramný? Petr Kramný se nachází v kategorii Zločin

Kategorie zločin, pistole v prérii, petr Kramný, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Kramný dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kramný i v jiné kategorii než je zločin.