Kdo je to?
Kdo je to Koloběžkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koloběžkář? Lidé, záliby

Koloběžkář

Jaký je význam slova Koloběžkář? Co to znamená?

Koloběžkář je osoba, která jako profesionální sportovec či v rámci svých zálib jezdí na koloběžce, případně ji používá jako dopravní prostředek.
Koloběžka je dopravní prostředek se dvěma koly propojenými plošinou a ovládaná řídítky. Rozpohybuje se tím, že se člověk jednou nohou odráží, a tím kola pohání. Moderní koloběžky mohou být i elektrické, kdy není nutné, aby člověk pro pohyb vynakládal fyzické úsilí.
Dříve byly koloběžky považovány spíše za hračku pro děti. Nyní se běžně používají například jako prostředek dopravy po městě. Mohou být i sportovní nebo dokonce upravené pro profesionální sport.
Elektrokoloběžky se v posledních letech objevují v ulicích velkých měst, kde slouží k rychlým přesunům. V rámci městského provozu však mohou způsobovat i komplikace či riziko úrazu, proto je některá města zakazují nebo se vydává legislativa upravující jejich používání.Kdo je to Koloběžkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koloběžkář? Lidé, záliby

Uvedený text s definicí slova Koloběžkář můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Kombinované studium? Pamatujete si definici pojmu Barmský box? Znáte definici termínu Iritace? Vzpomněli byste si co znamená slovo LGBTQ?

Klíčová slova: formulace, synonymum, význam pojmu, Koloběžkář, Koloběžkář, wiki, wikipedie, pojem, přesný výraz, informace, heslo, význam, původ slova, co znamená, záliby, definice

Pojem Koloběžkář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Koloběžkář

Hledejte bez špehování slovo Koloběžkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Koloběžkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Koloběžkář na Google.cz

Vyhledat výraz Koloběžkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Koloběžkář ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloběžkář například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Koloběžkář, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Koloběžkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koloběžkář? Definice pojmu Koloběžkář je v sekci Záliby

Kategorie záliby, chov psů, koloběžkář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Záliby).