Kdo je to?
Kdo je Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Justin Timberlake?

Kdo je Justin Timberlake? Životopis, informace, biografie, hudba

Justin Timberlake, celým jménem Justin Randall Timberlake, je populární zpěvák a herec. Známým se stal jako zpěvák v chlapecké skupině ´N Sync. Později vydal vlastní sólové album s názvem Justified, které mělo celosvětový úspěch. Obrovskou popularitu si získalo i druhé album Future Sex/Love Sounds.
Justin Timberlake má i svou nahrávací společnost Tenman Records. Je také vlastníkem oděvní značky William Rast. Devětkrát získal Cenu Grammy a čtyřikrát Emmy Awards.Kdo je Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Justin Timberlake

Národnost: USA
Datum narození: 31. ledna 1981
Místo narození: Memphis

Zaujala vás biografie osobnosti Justin Timberlake? Potom se podělte s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Růžovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gin? Znáte pojem IMAO? Víte co je Jazylka?

Klíčová slova: kde se narodil Justin Timberlake?, Justin Timberlake, lexikon, zajímavosti, wikipedie, osobnost, biografie, osobnosti, kdo je Justin Timberlake?, hudba, kdy se narodil Justin Timberlake?, informace, vysvětlení, místo narození, životopis, narození

Pojem Justin Timberlake je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Justin Timberlake ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Justin Timberlake ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Justin Timberlake ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Justin Timberlake ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Justin Timberlake v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Timberlake například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Justin Timberlake?

Právě jste zjistili Kdo je to Justin Timberlake? Kdy se narodil Justin Timberlake? Kde se narodil Justin Timberlake? Justin Timberlake je v kategorii Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Justin Timberlake kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Timberlake i v jiné kategorii než je hudba.