Kdo je to?
Kdo je to Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Timberlake?

Kdo je to Justin Timberlake? Stručný životopis

Justin Timberlake, celým jménem Justin Randall Timberlake, je populární zpěvák a herec. Známým se stal jako zpěvák v chlapecké skupině ´N Sync. Později vydal vlastní sólové album s názvem Justified, které mělo celosvětový úspěch. Obrovskou popularitu si získalo i druhé album Future Sex/Love Sounds.
Justin Timberlake má i svou nahrávací společnost Tenman Records. Je také vlastníkem oděvní značky William Rast. Devětkrát získal Cenu Grammy a čtyřikrát Emmy Awards.Kdo je to Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Justin Timberlake

Národnost: USA
Datum narození: 31. ledna 1981
Místo narození: Memphis

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Justin Timberlake s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tvořivost? Vzpomněli byste si na význam slova Evropská unie? Znáte pojem FPS? Znáte definici termínu GMO?

Klíčová slova: informace, popis, Justin Timberlake, co znamená, význam slova, wiki, slovo, hudba, lexikon, kdo je Justin Timberlake?, etymologie, termín, pojem, přesný význam, vysvětlení, původ slova

Pojem Justin Timberlake je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Justin Timberlake v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Justin Timberlake na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Justin Timberlake ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Justin Timberlake ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Timberlake například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Justin Timberlake? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Justin Timberlake? Kdo to byl Justin Timberlake? Kdy se narodil Justin Timberlake? Kde se narodil Justin Timberlake? Justin Timberlake se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Justin Timberlake třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Timberlake i v jiné kategorii než je hudba.