Kdo je to?
Kdo je to Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Timberlake?

Kdo je to Justin Timberlake? Stručný životopis

Justin Timberlake, celým jménem Justin Randall Timberlake, je populární zpěvák a herec. Známým se stal jako zpěvák v chlapecké skupině ´N Sync. Později vydal vlastní sólové album s názvem Justified, které mělo celosvětový úspěch. Obrovskou popularitu si získalo i druhé album Future Sex/Love Sounds.
Justin Timberlake má i svou nahrávací společnost Tenman Records. Je také vlastníkem oděvní značky William Rast. Devětkrát získal Cenu Grammy a čtyřikrát Emmy Awards.Kdo je to Justin Timberlake? Životopis Justin Timberlake, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Justin Timberlake

Národnost: USA
Datum narození: 31. ledna 1981
Místo narození: Memphis

Sdílejte tuto stránku s osobností Justin Timberlake s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Představa? Pamatujete si definici pojmu Perkelt? Znáte pojem Rekviem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Falešná svíčková?

Klíčová slova: heslo, význam, původ slova, wiki, vysvětlení, co znamená, etymologie, kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, termín, Justin Timberlake, formulace, informace, význam slova, slovo

Pojem Justin Timberlake je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Justin Timberlake ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Justin Timberlake ve Wikimedia Commons

Najít heslo Justin Timberlake v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Justin Timberlake na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Timberlake například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Justin Timberlake? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Justin Timberlake? Kdo to byl Justin Timberlake? Kdy se narodil Justin Timberlake? Kde se narodil Justin Timberlake? Justin Timberlake je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Justin Timberlake kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Timberlake i v jiné kategorii než je hudba.