Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Skvoter se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fjord? Víte, co je to Canting? Pamatujete si definici pojmu Veni vidi vici? Rozumíte pojmu Terasa?

Klíčová slova: pojem, kdo je Skvoter?, wiki, definice, synonymum, odborný výraz, termín, Skvoter, slovo, význam slova, kdo to je, význam, přesný význam, popis, popis, co znamená

Pojem Skvoter je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Skvoter zkuste tyto odkazy

Najít pojem Skvoter na Google.cz

Hledat heslo Skvoter ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Skvoter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Skvoter ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skvoter například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Skvoter, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?