Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skvoter sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Forex? Znáte definici termínu Státní smutek? Pamatujete si definici pojmu Flexibilní hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Longboard?

Klíčová slova: zločin, heslo, popis, wiki, termín, formulace, etymologie, kdo to je, kdo je Skvoter?, vysvětlení, slovo, definice, informace, popis, význam, přesný výraz

Pojem Skvoter je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Skvoter na Youtube

Najít pojem Skvoter na Google.cz

Zkusit najít slovo Skvoter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Skvoter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Skvoter například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Skvoter, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter se nachází v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Skvoter hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?