Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Skvoter? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Forex? Znáte termín Žakár? Pamatujete si definici pojmu Flexibilní hypotéka? Víte, co je to Šourek?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, etymologie, popis, kdo je Skvoter?, definice, význam, odborný výraz, přesný výraz, wiki, lexikon, původ slova, vysvětlení, slovo, termín, význam slova

Pojem Skvoter je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Skvoter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Skvoter ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Skvoter ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Skvoter ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skvoter například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skvoter

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?