Kdo je to?
Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Kdo je to Skvoter?

Co znamená a jaký je význam slova Skvoter?

Skvoter (též squatter, squater, skvotr) je člověk, který se skupinou dalších skvoterů, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.). Skvoteři obsazený objekt využívají nejčastěji pro kulturní a společenské aktivity. Tato aktivita má zpravidla politický podtext - skvoteři se většinou hlásí k levicovému anarchismu. V ČR mohou být skvoteři obviněni z trestného činu podle § 208 trestního zákoníku - neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru.Kdo je to, byl Skvoter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skvoter? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skvoter sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fjord? Vzpomenete si na definici slova Reciprocita? Pamatujete si definici pojmu Veni vidi vici? Vzpomněli byste si na význam slova Idyla?

Klíčová slova: pojem, formulace, synonymum, kdo to je, informace, definice, lexikon, význam slova, význam pojmu, význam, zločin, termín, popis, vysvětlení, wiki, etymologie

Pojem Skvoter je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Skvoter ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Skvoter ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Skvoter ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Skvoter ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Skvoter například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Skvoter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Skvoter? Kdo to byl Skvoter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skvoter? Definice pojmu Skvoter se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Skvoter v jiné sekci než zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?