Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Republikán s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Legenda? Víte co je Flobertka? Vzpomněli byste si na význam slova Justice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekoturistika?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, co je to Republikán?, informace, termín, přesný význam, politika, lexikon, význam, popis, původ slova, slovo, formulace, synonymum, kdo je Republikán?, význam pojmu

Pojem Republikán je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Republikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Republikán ve Wikimedia Commons

Najít slovo Republikán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Republikán ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Republikán například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Republikán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?