Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Republikán sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to DLNA? Znáte definici termínu Brynza? Vzpomněli byste si na význam slova Pohledávka? Pamatujete si definici pojmu Modurit?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, heslo, lexikon, význam slova, kdo to je, popis, definice, pojem, co znamená, termín, kdo je Republikán?, vysvětlení, přesný výraz, informace, slovo

Pojem Republikán je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Republikán ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Republikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Republikán ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Republikán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Republikán například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Republikán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Republikán i jinde než v sekci než v politika.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?