Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Republikán? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Legenda? Vzpomenete si na definici slova Rabat? Vzpomněli byste si na význam slova Justice? Vzpomněli byste si na význam slova Digitalizace?

Klíčová slova: termín, význam slova, přesný význam, vysvětlení, etymologie, Republikán, pojem, popis, kdo to je, definice, synonymum, informace, slovo, původ slova, význam, kdo je Republikán?

Pojem Republikán je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Republikán zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Republikán ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Republikán ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Republikán ve Wikipedii

Zkusit najít Republikán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Republikán například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Republikán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Republikán hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?