Kdo je to?
Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Kdo je to Republikán?

Jaký je význam slova Republikán? Co to znamená?

Republikán je označení pro přívržence jedné ze dvou nejsilnějších politických stran v USA. Republikánská strana vznikla v polovině 19. století a sdružovala odpůrce otrokářství. Nejvýznamnějším republikánským vůdcem byl v té době prezident Abraham Lincoln, dále pak prezidenti Roosevelt a Hoover, Nixon a Reagan. Republikáni vévodili americké politické scéně až do roku 1933.
Základem jejich filozofie je podpora svobody podnikání a individualismu, má mnoho společného s pravicí. Republikáni se drží teze, že ekonomické a politické stability lze dosáhnout tehdy, bude – li omezena moc federální vlády. Jako symbol si republikáni zvolili slona.Kdo je to, byl Republikán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Republikán? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Republikán? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Intervence? Rozumíte pojmu Shareware? Vzpomněli byste si na význam slova Nadmořská výška? Znáte pojem Hematokrit?

Klíčová slova: co znamená, termín, formulace, wiki, význam slova, heslo, co je to Republikán?, lexikon, synonymum, kdo je Republikán?, vysvětlení, pojem, popis, etymologie, původ slova, definice

Pojem Republikán je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Republikán na Google.cz

Najít heslo Republikán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Republikán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Republikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Republikán například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Republikán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Republikán? Kdo to byl Republikán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Republikán? Definice pojmu Republikán je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Republikán hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?