Kdo je to?
Kdo je to Emoční Upír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emoční Upír? Lidé, psychologie

Kdo je to Emoční Upír?

Jaký je význam slova Emoční Upír? Co to znamená?

Emoční upír je výraz pro člověka, který své okolí nadměrně zatěžuje svými problémy, starostmi a stížnostmi.
Emoční upír si obvykle najde někoho, komu se může svěřit. Začne svou oběť zavalovat vyprávěním o všech svých starostech, negativními myšlenkami, bezmocí, zlobou atd. Zatímco emočnímu upírovi se poté krátkodobě uleví, jeho oběť se cítí unavená, bez síly a její pohled na světě se proměnil v negativní. Tito lidé často popisují, že z nich byla životní energie a radost doslova vysáta - odtud se objevilo přirovnání k upírovi.
Někdy si emoční upíři své jednání neuvědomují - cítí se nešťastní a chtějí se o to s nějakým podělit. Jindy se však ve svém okolí snaží cíleně vzbudit lítost a vymoci si na ostatních pozornost, ústupky nebo třeba výhody.Kdo je to Emoční Upír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Emoční Upír? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Emoční Upír? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Velikonoční pondělí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gulag? Víte, co je to IronKey? Znáte termín Černá stavba?

Klíčová slova: Emoční Upír, informace, lexikon, etymologie, definice, vysvětlení, přesný výraz, pojem, synonymum, wikipedie, význam, Emoční Upír, psychologie, popis, wiki, heslo

Pojem Emoční Upír je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Emoční Upír na Google.cz

Hledat pojem Emoční Upír ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Emoční Upír ve Wikipedii

Vyhledat termín Emoční Upír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Emoční Upír na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Emoční Upír například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Emoční Upír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Emoční Upír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Emoční Upír? Definice pojmu Emoční Upír je v kategorii Psychologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.