Kdo je to?
Kdo je to Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dabér? Lidé, profese

Kdo je to Dabér?

Co znamená a jaký je význam slova Dabér?

Dabér je člověk, který se věnuje dabingu, tedy procesu, který se používá například ve filmu či počítačových hrách. Dabér přemlouvá původní dialogy herců, aniž by byly změněny jiné zvukové složky díla.
Tento proces se používá nejčastěji pro vytvoření jiné jazykové verze dotčeného díla. Někdy se dabing nasazuje i v případě, že původní herec má projev, který nelze z nějakého důvod použít – např. nářečí, neškolený hlas, hlasová vada apod.Kdo je to Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dabér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Dabér se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Fjord? Vzpomněli byste si na význam slova Slunovrat? Pamatujete si definici pojmu Konzola? Znáte definici termínu Hlavatka?

Klíčová slova: heslo, definice, profese, Dabér, synonymum, přesný význam, význam, význam pojmu, etymologie, popis, wikipedie, lexikon, co znamená, přesný výraz, termín, původ slova

Pojem Dabér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dabér v dalších zdrojích

Najít výraz Dabér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dabér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Dabér na Youtube

Hledat pojem Dabér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Dabér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dabér například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Dabér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Dabér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dabér? Definice pojmu Dabér je v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dabér i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?