Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněz? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněz? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kněz?

Jaký je význam slova Kněz? Co to znamená?

Kněz je osoba oprávněná konat liturgické (bohoslužebné) obřady a případně přinášet oběti, což platí pro jiná náboženství, než je křesťanství. Pokud se někdo chce stát křesťanským knězem, musí mít patřičné vzdělání a přípravu a v katolické církvi platí povinnost celibátu. V katolické církvi se kněžími mohou stát pouze muži. V případě reformovaných církví (protestantských, zvaných také evangelické) mohou funkci kněze vykonávat i ženy a povinnost celibátu se na ně nevztahuje a není vyžadována ani u jejich mužských kolegů.Kdo je to, byl Kněz? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněz? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kněz? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Linux? Pamatujete si definici pojmu Retail? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prdelačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aminokyselina?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, původ slova, co znamená, formulace, kdo to je, wiki, odborný výraz, popis, kdo je Kněz?, význam slova, definice, význam, termín, etymologie, slovo

Pojem Kněz je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kněz zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Kněz ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kněz ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kněz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Kněz ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněz například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Kněz? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kněz? Kdo to byl Kněz? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněz? Definice pojmu Kněz je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kněz v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.