Kdo je to?
Kdo je to Petr Kvíčala? Životopis Petr Kvíčala, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Petr Kvíčala?

Kdo je to Petr Kvíčala? Stručný životopis

Petr Kvíčala je malíř, lektor a učitel. Řadí se k nejvýznamnějším představitelům českého abstraktního malířství. Zaměřil se na tvorbu ornamentů a podařilo se mu je prosadit jako samostatné výrazové prvky. Zastává také názor, že estetická kvalita musí být nedílnou součástí výtvarného díla.
Spolupracuje také s architekty při začleňování malířského umění do architektury. Jako pedagog působí na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Zde je Petr Kvíčala vedoucím malířského ateliéru.Kdo je to Petr Kvíčala? Životopis Petr Kvíčala, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Petr Kvíčala

Národnost: česká
Datum narození: 20. dubna 1960
Místo narození: Svitavy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Kvíčala? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Polarizační filtr? Pamatujete si definici pojmu Chemtrails? Víte, co je to Linon? Vzpomněli byste si co znamená slovo UNICEF?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, informace, Petr Kvíčala, význam pojmu, lexikon, co je to Petr Kvíčala?, pojem, původ slova, vysvětlení, definice, heslo, synonymum, co znamená, slovo, kdo je Petr Kvíčala?

Pojem Petr Kvíčala je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Petr Kvíčala zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Petr Kvíčala na Google.cz

Hledat termín Petr Kvíčala ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Petr Kvíčala ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Petr Kvíčala na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kvíčala například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Petr Kvíčala? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Kvíčala? Kdo to byl Petr Kvíčala? Kdy se narodil Petr Kvíčala? Kde se narodil Petr Kvíčala? Petr Kvíčala je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petr Kvíčala třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kvíčala i v jiné kategorii než je umělci.