Kdo je to?
Kdo je to, byl Mecenáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mecenáš? Lidé, záliby

Kdo je to Mecenáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mecenáš?

Mecenáš je pojmenování pro osobu, která je podporovatelem jiných osob či institucí. Podpora se uskutečňuje většinou finančně či jinak. Mecenáš za své konání neočekává žádné protislužby.
Pojmenování má svůj původ v starém Římě, kde diplomat téhož jména podporoval básníky. Jeho jménem pak byli označováni podporovatelé umění a vědy. V současnosti se mecenáši vyskytují především v kultuře, vědě, charitativní činnosti a dalších oblastech.Kdo je to, byl Mecenáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mecenáš? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mecenáš s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Adaptér? Pamatujete si definici pojmu Souřadné slovo? Znáte termín Kriket? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proforma faktura?

Klíčová slova: informace, wiki, význam, lexikon, popis, synonymum, pojem, záliby, termín, co znamená, odborný výraz, význam slova, popis, původ slova, přesný význam, Mecenáš

Pojem Mecenáš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mecenáš ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Mecenáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Mecenáš ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mecenáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mecenáš například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Mecenáš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mecenáš? Kdo to byl Mecenáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mecenáš? Definice pojmu Mecenáš se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Mecenáš i v jiné sekci než v záliby.