Kdo je to?
Kdo je to, byl Mecenáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mecenáš? Lidé, záliby

Kdo je to Mecenáš?

Co znamená a jaký je význam slova Mecenáš?

Mecenáš je pojmenování pro osobu, která je podporovatelem jiných osob či institucí. Podpora se uskutečňuje většinou finančně či jinak. Mecenáš za své konání neočekává žádné protislužby.
Pojmenování má svůj původ v starém Římě, kde diplomat téhož jména podporoval básníky. Jeho jménem pak byli označováni podporovatelé umění a vědy. V současnosti se mecenáši vyskytují především v kultuře, vědě, charitativní činnosti a dalších oblastech.Kdo je to, byl Mecenáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mecenáš? Lidé, záliby

Tento text (Mecenáš) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Adaptér? Víte, co je to Tračník? Znáte termín Kriket? Rozumíte pojmu Spotify?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, popis, původ slova, význam pojmu, pojem, synonymum, kdo je Mecenáš?, informace, slovo, co znamená, přesný výraz, termín, heslo, význam slova, odborný výraz

Pojem Mecenáš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Mecenáš na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Mecenáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Mecenáš ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Mecenáš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mecenáš například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mecenáš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mecenáš? Kdo to byl Mecenáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mecenáš? Definice pojmu Mecenáš je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.