Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zběh s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frigidita? Pamatujete si definici pojmu Kolovrátek? Vzpomenete si na definici slova Rekviem? Vzpomněli byste si co znamená slovo CRP?

Klíčová slova: termín, informace, etymologie, pojem, slovo, význam pojmu, heslo, význam slova, wiki, zločin, přesný výraz, kdo je Zběh?, lexikon, formulace, kdo to je, význam

Pojem Zběh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Zběh ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Zběh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Zběh ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Zběh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zběh například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zběh

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh patří do sekce zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zběh v jiné sekci než zločin.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?