Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zběh? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frigidita? Rozumíte pojmu Zemská kůra? Vzpomenete si na definici slova Rekviem? Znáte pojem Rhodium?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, pojem, informace, wiki, heslo, původ slova, Zběh, formulace, zločin, odborný výraz, kdo je Zběh?, lexikon, přesný výraz, definice, slovo

Pojem Zběh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Zběh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zběh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Zběh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Zběh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zběh například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Zběh, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?