Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zběh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frigidita? Znáte pojem ESP? Vzpomenete si na definici slova Konspirační teorie? Vzpomenete si na definici slova Svastika?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, wiki, synonymum, odborný výraz, vysvětlení, informace, popis, kdo to je, formulace, heslo, přesný význam, význam pojmu, původ slova, popis, co znamená

Pojem Zběh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Zběh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zběh ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Zběh ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Zběh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zběh například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Zběh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh se nachází v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?