Kdo je to?
Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Kdo je to Zběh?

Jaký je význam slova Zběh? Co to znamená?

Zběh neboli dezertér je voják, který o své vlastní vůli uteče (zběhne) z armády, aniž by k tomu měl povolení. Dezerce bývala přísně trestána. V době války smrtí zastřelením, jinak vězením.Kdo je to, byl Zběh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zběh? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zběh? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frigidita? Znáte definici termínu Ledová káva? Vzpomenete si na definici slova Konspirační teorie? Pamatujete si definici pojmu Aproximace?

Klíčová slova: termín, etymologie, definice, vysvětlení, slovo, přesný význam, pojem, popis, synonymum, informace, kdo to je, význam slova, wiki, Zběh, co znamená, popis

Pojem Zběh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Zběh ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Zběh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Zběh ve Wikislovníku

Hledat výraz Zběh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zběh například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Zběh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zběh? Kdo to byl Zběh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zběh? Definice pojmu Zběh je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?