Kdo je to?
Kdo je to Principál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Principál? Lidé, umělci

Principál

Co znamená a jaký je význam slova Principál?

Principál je označená pro majitele či osobu, která stojí v čele divadla nebo cirkusu.
Principál je obvykle ten, kdo rozhoduje o programu dané kulturní společnosti, v případě cirkusů či zájezdových divadel o trase a zastávkách atd. Také reprezentuje celou tuto společnost navenek a je její tváří.
Termín se v současnosti užívá málo, obvykle v souvislosti s konkrétní osobou. Častěji jej slyšíme právě v cirkusovém prostředí. Velmi málo se setkáváme s ženskou variantou termínu: principálka.Kdo je to Principál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Principál? Lidé, umělci

Zaujala vás definice pojmu Principál? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Sněžnice? Znáte definici termínu Výkon? Vzpomenete si na definici slova Zorbing? Pamatujete si definici pojmu Kmitočet?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, formulace, umělci, co znamená, vysvětlení, Principál, přesný výraz, lexikon, význam, původ slova, umělci, synonymum, slovo, odborný výraz, pojem

Pojem Principál je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Principál lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Principál na Google obrázcích

Zkusit najít termín Principál ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Principál ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Principál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Principál ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Principál například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Principál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Principál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Principál? Definice pojmu Principál patří do sekce Umělci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Principál v jiné sekci než umělci.