Kdo je to?
Kdo je to, byl IT konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo IT konzultant? Lidé, profese

Kdo je to IT konzultant?

Jaký je význam slova IT konzultant? Co to znamená?

IT konzultant je osoba, která shromažďuje různé technické informace, týkající se provozování informačních systémů. Navrhuje možnosti, jak zlepšovat provozy, sestavuje jejich pořadí z hlediska proveditelnosti a je koordinátorem dalšího rozvoje a probíhajícího i plánovaného servisu.
IT konzultant bývá absolventem vyššího odborného vzdělání nebo bakalářského studijního programu. Je autorem rozborů a analýz v technických projektech a provádí i údržbu výpočetní techniky, počítačových systémů a zvládá i atypické situace.Kdo je to, byl IT konzultant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo IT konzultant? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to IT konzultant? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Poslední zvonění? Znáte pojem Inline hokej? Znáte definici termínu Rychlost? Vzpomenete si na definici slova Seitan?

Klíčová slova: profese, význam pojmu, kdo to je, pojem, termín, popis, formulace, synonymum, IT konzultant, kdo je IT konzultant?, informace, význam, odborný výraz, slovo, lexikon, co je to IT konzultant?

Pojem IT konzultant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu IT konzultant

Najít slovo IT konzultant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo IT konzultant ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo IT konzultant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo IT konzultant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo IT konzultant například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova IT konzultant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to IT konzultant? Kdo to byl IT konzultant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo IT konzultant? Definice pojmu IT konzultant je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.