Kdo je to?
Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Iveta Bartošová?

Kdo to byl Iveta Bartošová? Stručný životopis

Iveta Bartošová byla známá zpěvačka. Pocházela z Moravy, kde také začínala se zpěvem. Již při studiu vystupovala se skupinou Dianthus a byl úspěšná v amatérských pěveckých soutěžích. Při soutěžích se setkala s budoucím partnerem Petrem Sepéšim, se kterým vytvořila pěvecké duo.
Po jeho tragické smrti vystupovala Iveta Bartošová s pěveckými hvězdami a významnými hudebními skupinami, zvítězila v anketě Zlatý slavík a nazpívala i filmové písně. Zpívala také v muzikálech. Psychické i osobní problémy a neúspěšný comeback vedly až k sebevraždě.Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Iveta Bartošová

Národnost: česká
Datum narození: 8.4.1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: 29.4.2014

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Iveta Bartošová s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Příslovce? Rozumíte pojmu Persona? Znáte definici termínu Džuveč? Znáte pojem Ruchadlo?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, lexikon, synonymum, definice, popis, co je to Iveta Bartošová?, slovo, formulace, význam slova, pojem, etymologie, kdo je Iveta Bartošová?

Pojem Iveta Bartošová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Iveta Bartošová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Iveta Bartošová ve Wikislovníku

Hledat výraz Iveta Bartošová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Iveta Bartošová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Bartošová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Iveta Bartošová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Iveta Bartošová? Kdo to byl Iveta Bartošová? Kdy se narodil Iveta Bartošová? Kde se narodil Iveta Bartošová? Kdy zemřel Iveta Bartošová? Iveta Bartošová patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Iveta Bartošová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Bartošová i v jiné kategorii než je hudba.