Kdo je to?
Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Iveta Bartošová?

Kdo to byl Iveta Bartošová? Stručný životopis

Iveta Bartošová byla známá zpěvačka. Pocházela z Moravy, kde také začínala se zpěvem. Již při studiu vystupovala se skupinou Dianthus a byl úspěšná v amatérských pěveckých soutěžích. Při soutěžích se setkala s budoucím partnerem Petrem Sepéšim, se kterým vytvořila pěvecké duo.
Po jeho tragické smrti vystupovala Iveta Bartošová s pěveckými hvězdami a významnými hudebními skupinami, zvítězila v anketě Zlatý slavík a nazpívala i filmové písně. Zpívala také v muzikálech. Psychické i osobní problémy a neúspěšný comeback vedly až k sebevraždě.Kdo byl Iveta Bartošová? Životopis Iveta Bartošová, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Iveta Bartošová

Národnost: česká
Datum narození: 8.4.1966
Místo narození: Čeladná
Datum úmrtí: 29.4.2014

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Iveta Bartošová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Přídavné jméno? Vzpomenete si na definici slova Aorta? Znáte definici termínu Trafika? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella?

Klíčová slova: co znamená, pojem, vysvětlení, wiki, význam, přesný význam, Iveta Bartošová, heslo, význam slova, informace, kdo to je, etymologie, hudba, popis, popis, přesný výraz

Pojem Iveta Bartošová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Iveta Bartošová

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iveta Bartošová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Iveta Bartošová ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Iveta Bartošová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Iveta Bartošová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Bartošová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iveta Bartošová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Iveta Bartošová? Kdo to byl Iveta Bartošová? Kdy se narodil Iveta Bartošová? Kde se narodil Iveta Bartošová? Kdy zemřel Iveta Bartošová? Iveta Bartošová se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Iveta Bartošová dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Bartošová i v jiné kategorii než je hudba.