Kdo je to?
Kdo je Patrik Schick? Životopis Patrik Schick, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Patrik Schick?

Kdo je Patrik Schick? Životopis, informace, biografie, sport

Patrik Schick je český fotbalový reprezentační útočník. Narodil se v Praze, kde také započal kariéru v klubu AC Sparta Praha. Dal o sobě nejvíce vědět v dorostenecké lize v sezoně 2013/2014, kdy ve 29 zápasech nastřílel 22 gólů. Tímto výkonem se vypracoval až do A-týmu a hned v sezoně 2013/2014 slavil se Spartou Praha ligový titul a také Pohár České pošty (tzv. double). V sezoně 2015/2016 šel na hostování do klubu Bohemians 1905 a během 27 zápasů nastřílel 8 branek. V roce 2016 následoval přestup do italské Sampdorie Janov. V témže roce vyhrál také v anketě Fotbalista roku v kategorii Talent roku. V roce 2017 přestoupil do klubu AS Řím za 38 milionů eur a stal se tak nejdražší posilou v historii klubu a druhým nejdražším českým fotbalistou, hned po Pavlu Nedvědovi. V AS Řím se mu dařilo, ale po několika zraněních a příchodu nového trenéra Schick nedostával tolik šancí. Odešel na roční hostování do německého klubu RB Leipzig. Během 15 zápasů vstřelil 7 branek. V roce 2020 podepsal smlouvu na 5 let s německým klubem Bayer Leverkusen.
Patrik je členem České reprezentace a to již od kategorie U16. V kvalifikaci na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v roce 2017 vsítil 10 branek a stal se tak nejlepším střelcem. V roce 2016 debutoval v reprezentačním A-týmu pod trenérem Pavlem Vrbou proti Maltě a při svém debutu vstřelil gól.Kdo je Patrik Schick? Životopis Patrik Schick, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Patrik Schick

Národnost: česká
Datum narození: 24. 1. 1996
Místo narození: Praha, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Patrik Schick? s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Persona? Znáte pojem Umělý kámen? Znáte termín Vitariánství? Vzpomenete si na definici slova Místopis?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, život, datum narození, sport, osobnosti, kdy se narodil Patrik Schick?, Patrik Schick, biografie, kde se narodil Patrik Schick?, životopis, osobnost, wiki, informace, narození, lexikon

Pojem Patrik Schick je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Patrik Schick v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Patrik Schick na Youtube

Zkusit najít výraz Patrik Schick ve Wikislovníku

Najít výraz Patrik Schick ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Patrik Schick na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Schick například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Patrik Schick? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Patrik Schick? Kdy se narodil Patrik Schick? Kde se narodil Patrik Schick? Patrik Schick se nachází v sekci Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Patrik Schick dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Schick i v jiné kategorii než je sport.