Kdo je to?
Kdo je Alexander Hemala? Životopis Alexander Hemala, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Alexander Hemala?

Kdo je Alexander Hemala? Životopis, informace, biografie, novináři

Alexander Hemala je český dlouholetý televizní hlasatel a rozhlasový moderátor.
Vystudoval žurnalistiku na Karlově univerzitě.
V roce 1973 nastoupil do Československé televize a dalších několik desítek let zde až do roku 2005 působil jako televizní hlasatel.
Po konci v České televizi, moderoval Receptář prima nápadů, působil na TV Barrandov, kde uváděl mimo jiné počasí, začal spolupracovat s Rádiem Impuls a dál se věnuje moderování společenských akcí.
Jako známá tvář z televize navíc s typickým hlasem a rétorickým projevem, získává Alexander Hemala často epizodní role v seriálech a filmech. Objevil se tak třeba v Četnických humoreskách, Vyprávěj, Dáma a král nebo filmech Něžné vlny a Probudím se včera. Objevil se i na divadelních prknech Studia Dva.
V roce 2010 se Hemala účastnil populární zábavné show České televize StarDance... když hvězdy tančí.Kdo je Alexander Hemala? Životopis Alexander Hemala, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Alexander Hemala

Národnost: česká
Datum narození: 3. září 1952

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alexander Hemala? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zrychlení? Vzpomněli byste si co znamená slovo IP adresa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Eufemismus? Víte co je Hospitace?

Klíčová slova: lexikon, informace, kdo je Alexander Hemala?, kdy se narodil Alexander Hemala?, životopis, novináři, vysvětlení, popis, osobnost, národnost, Alexander Hemala, život, biografie, novináři, datum narození, wiki

Pojem Alexander Hemala je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Alexander Hemala hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Alexander Hemala na Youtube

Zkusit najít slovo Alexander Hemala ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Alexander Hemala ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Alexander Hemala ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Alexander Hemala na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Hemala například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Alexander Hemala? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alexander Hemala? Kdy se narodil Alexander Hemala? Alexander Hemala je v kategorii Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alexander Hemala třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Hemala i v jiné kategorii než je novináři.