Kdo je to?
Kdo je Alexander Hemala? Životopis Alexander Hemala, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Alexander Hemala?

Kdo je Alexander Hemala? Životopis, informace, biografie, novináři

Alexander Hemala je český dlouholetý televizní hlasatel a rozhlasový moderátor.
Vystudoval žurnalistiku na Karlově univerzitě.
V roce 1973 nastoupil do Československé televize a dalších několik desítek let zde až do roku 2005 působil jako televizní hlasatel.
Po konci v České televizi, moderoval Receptář prima nápadů, působil na TV Barrandov, kde uváděl mimo jiné počasí, začal spolupracovat s Rádiem Impuls a dál se věnuje moderování společenských akcí.
Jako známá tvář z televize navíc s typickým hlasem a rétorickým projevem, získává Alexander Hemala často epizodní role v seriálech a filmech. Objevil se tak třeba v Četnických humoreskách, Vyprávěj, Dáma a král nebo filmech Něžné vlny a Probudím se včera. Objevil se i na divadelních prknech Studia Dva.
V roce 2010 se Hemala účastnil populární zábavné show České televize StarDance... když hvězdy tančí.Kdo je Alexander Hemala? Životopis Alexander Hemala, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Alexander Hemala

Národnost: česká
Datum narození: 3. září 1952

Tento text (Alexander Hemala) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zrychlení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Urologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo AFAIK? Víte co je Přídavné jméno?

Klíčová slova: informace, kdo je Alexander Hemala?, wikipedie, biografie, popis, zajímavosti, osobnosti, Alexander Hemala, život, novináři, wiki, Alexander Hemala, novináři, vysvětlení, datum narození, osobnost

Pojem Alexander Hemala je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Alexander Hemala ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexander Hemala ve Wikimedia Commons

Najít heslo Alexander Hemala ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Alexander Hemala ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Alexander Hemala ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Hemala například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Alexander Hemala?

Nyní již víte Kdo je to Alexander Hemala? Kdy se narodil Alexander Hemala? Alexander Hemala se nachází v sekci Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Alexander Hemala řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Hemala i v jiné kategorii než je novináři.