Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Tento text (Tajemník) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmoří? Znáte pojem Raw strava? Víte, co je to Osifikace? Vzpomenete si na definici slova Interpretace?

Klíčová slova: původ slova, termín, popis, kdo je Tajemník?, definice, synonymum, formulace, lexikon, etymologie, co znamená, pojem, kdo to je, popis, Tajemník, význam slova, význam pojmu

Pojem Tajemník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Tajemník ve Wikipedii

Vyhledat pojem Tajemník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tajemník na Youtube

Zkusit najít slovo Tajemník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajemník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Tajemník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Tajemník hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.