Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Tajemník? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo USB? Víte co je Osteopenie? Víte, co je to Arganový olej? Vzpomněli byste si co označuje výraz Font?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, heslo, co znamená, definice, přesný význam, synonymum, formulace, kdo je Tajemník?, lexikon, popis, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, etymologie, význam slova

Pojem Tajemník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Tajemník ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Tajemník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Tajemník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Tajemník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajemník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Tajemník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.