Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tajemník sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmoří? Vzpomněli byste si na význam slova Reciprocita? Víte, co je to Rovnodennost? Znáte definici termínu Zelený zákal?

Klíčová slova: význam, definice, informace, wiki, význam slova, profese, přesný výraz, Tajemník, synonymum, formulace, popis, lexikon, kdo to je, význam pojmu, co znamená, heslo

Pojem Tajemník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tajemník v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Tajemník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tajemník ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Tajemník ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Tajemník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajemník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Tajemník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.