Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tajemník? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmoří? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štóla? Víte, co je to Rovnodennost? Znáte termín Samovar?

Klíčová slova: wiki, synonymum, co znamená, význam slova, etymologie, heslo, definice, vysvětlení, co je to Tajemník?, profese, význam pojmu, význam, termín, informace, původ slova, lexikon

Pojem Tajemník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Tajemník na Google.cz

Hledat slovo Tajemník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Tajemník ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tajemník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajemník například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Tajemník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.