Kdo je to?
Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Kdo je to Tajemník?

Co znamená a jaký je význam slova Tajemník?

Tajemník nebo cizím slovem sekretář je administrativní pracovník, asistent ve společnosti nebo ve veřejné správě. Jeho úkolem je vyřizování administrativních záležitostí, korespondence, plánování apod.Kdo je to, byl Tajemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tajemník? Lidé, profese

Definici slova Tajemník můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmoří? Znáte definici termínu Autonomie? Víte, co je to Osifikace? Pamatujete si definici pojmu Gravírování?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Tajemník?, wiki, lexikon, význam slova, Tajemník, synonymum, formulace, slovo, co je to Tajemník?, heslo, odborný výraz, popis, profese, přesný význam, přesný výraz

Pojem Tajemník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Tajemník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Tajemník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Tajemník na Google.cz

Hledat videa s názvem Tajemník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajemník například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tajemník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tajemník? Kdo to byl Tajemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tajemník? Definice pojmu Tajemník patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.