Kdo je to?
Kdo je to Clint Eastwood? Životopis Clint Eastwood, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Clint Eastwood?

Kdo je to Clint Eastwood? Stručný životopis

Clint Eastwood je známý americký herec, režisér, scénárista a producent. Ve filmové branži působí téměř půl století a ztvárnil role ve více než stovce filmů. Vytvořil mnoho nezapomenutelných postav jako je detektiv Drsný Harry, tichý pistolník ve filmu Hodný, zlý a ošklivý nebo William v Nesmiřitelných.
Jako herec začínal ve studiu Universal a 20th Century Fox, točil ve společnosti Warner Bros. K jeho nejpopulárnějším filmům patří také Vesmírní kovbojové, Madisonské mosty a další. Ve filmech, které sám režíruje, často také hraje.Kdo je to Clint Eastwood? Životopis Clint Eastwood, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Clint Eastwood

Národnost: USA
Datum narození: 31. 5. 1930
Místo narození: San Francisco

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Clint Eastwood? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kreativita? Víte, co je to Hematologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Holotropní dýchání? Rozumíte pojmu Stroh?

Klíčová slova: etymologie, popis, přesný význam, přesný výraz, co je to Clint Eastwood?, význam, synonymum, slovo, odborný výraz, wiki, kdo je Clint Eastwood?, informace, Clint Eastwood, heslo, význam slova, pojem

Pojem Clint Eastwood je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Clint Eastwood lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clint Eastwood ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Clint Eastwood ve Wikipedii

Hledat pojem Clint Eastwood ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Clint Eastwood na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Clint Eastwood například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Clint Eastwood

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Clint Eastwood? Kdo to byl Clint Eastwood? Kdy se narodil Clint Eastwood? Kde se narodil Clint Eastwood? Clint Eastwood je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Clint Eastwood dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Clint Eastwood i v jiné kategorii než je herectví.