Kdo je to?
Kdo je to Bigoš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigoš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bigoš?

Co znamená a jaký je význam slova Bigoš?

Bigoš je vojenské, obvykle hanlivé (ne nutně) označení pro příslušníka motostřeleckých jednotek. Některé slovníky jej uvádějí také jako výraz pro vojína. Původ slova však není jasný. Dnes výraz zastarává a většinou už není součástí běžné slovní zásoby, ze které mizel po zrušení povinné vojenské služby.


Kdo je to Bigoš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bigoš? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Bigoš s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Bailout? Znáte pojem Plebiscit? Víte co je SIPO? Vzpomenete si na definici slova Eugenika?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, pojem, přesný výraz, heslo, přesný význam, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, termín, slovo, význam, popis, definice, co znamená

Pojem Bigoš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bigoš v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Bigoš ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Bigoš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bigoš ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigoš ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Bigoš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigoš například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Bigoš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bigoš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigoš? Definice pojmu Bigoš se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.