Kdo je to?
Kdo je Alena Veliká? Životopis Alena Veliká, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Alena Veliká

Kdo je Alena Veliká? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Alena Veliká je česká moderátorka, reportérka, zpěvačka brněnské filharmonie. Veliká vystudovala brněnskou JAMU (Janáčkova akademie múzických umění). Během studií zpívala v pěveckém sboru Brněnské státní filharmonie. V posledním ročníku JAMU začala pracovat jako moderátorka v novém regionálním rádiu Vysočina se sídlem v Jihlavě. Patřila také k televiznímu týmu na Vysočině, se kterým moderovala regionální zprávy a podílela se na natáčení reportáží.
Po úspěšných studiích na JAMU odešla do Prahy, kde uváděla a připravovala zprávy na rádiu Olympic.
Veliká pracovala pro tiskový odbor Kanceláře prezidenta republiky. Dále často moderovala Jazz na Hradě, městské slavnosti, společenské a různé kulturní akce.
Od roku 2010 můžou televizní diváci znát Alenu Velikou z pořadu Sama Doma, který moderuje. V roce 2012 začala moderovat také pořad TV Barrandov s názvem Splněné Sny.
Alena Veliká má syna Pavla.Kdo je Alena Veliká? Životopis Alena Veliká, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Alena Veliká

Národnost: česká

Popis osobnosti Alena Veliká můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Mešita? Pamatujete si definici pojmu Dogma? Rozumíte pojmu Laktóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epiteton?

Klíčová slova: popis, informace, život, osobnost, vysvětlení, herectví, Alena Veliká, národnost, wiki, zajímavosti, biografie, Alena Veliká, životopis, kdo je Alena Veliká?, herectví, lexikon

Pojem Alena Veliká je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Alena Veliká v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Alena Veliká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alena Veliká ve Wikimedia Commons

Najít termín Alena Veliká na Google.cz

Vyhledat pojem Alena Veliká ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Alena Veliká ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Veliká například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alena Veliká

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Alena Veliká? Alena Veliká se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Alena Veliká řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Veliká i v jiné kategorii než je herectví.