Kdo je to?
Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Kdo je to Baptista?

Co znamená a jaký je význam slova Baptista?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Baptista sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Daňový bonus? Vzpomenete si na definici slova Přísloví? Znáte definici termínu Bandy? Vzpomněli byste si na význam slova Bohoslužba?

Klíčová slova: informace, co znamená, křesťanství, synonymum, lexikon, význam pojmu, význam, co je to Baptista?, wiki, formulace, význam slova, popis, Baptista, odborný výraz, kdo je Baptista?, vysvětlení

Pojem Baptista je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Baptista lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Baptista na Google.cz

Hledat slovo Baptista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Baptista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baptista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Baptista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Baptista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Baptista? Kdo to byl Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?