Kdo je to?
Kdo je to Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baptista? Lidé, křesťanství

Baptista

Jaký je význam slova Baptista? Co to znamená?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baptista? Lidé, křesťanství

Text s definicí výrazu Baptista doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Punč? Vzpomněli byste si na význam slova Orientační běh? Znáte definici termínu Cmunda? Znáte definici termínu Vidimace?

Klíčová slova: wiki, co znamená, přesný výraz, heslo, křesťanství, přesný význam, lexikon, význam, popis, wikipedie, vysvětlení, etymologie, synonymum, definice, odborný výraz, informace

Pojem Baptista je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Baptista ve Wikipedii

Najít výraz Baptista na Google obrázcích

Vyhledat slovo Baptista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Baptista ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Baptista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Baptista například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Baptista

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista se nachází v sekci Křesťanství

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výraznapříklad v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Baptista i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?