Kdo je to?
Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Kdo je to Baptista?

Co znamená a jaký je význam slova Baptista?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to, byl Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baptista? Lidé, křesťanství

Tento text (Baptista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Daňová evidence? Vzpomněli byste si na význam slova DDHM? Znáte definici termínu Dtto? Znáte definici termínu Sněžná čára?

Klíčová slova: co je to Baptista?, vysvětlení, význam pojmu, slovo, odborný výraz, synonymum, křesťanství, kdo je Baptista?, lexikon, význam, kdo to je, původ slova, formulace, etymologie, co znamená, definice

Pojem Baptista je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Baptista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Baptista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Baptista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Baptista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Baptista například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Baptista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Baptista? Kdo to byl Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista je v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Baptista i jinde než v sekci než v křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?