Kdo je to?
Kdo je to Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baptista? Lidé, křesťanství

Kdo je to Baptista?

Co znamená a jaký je význam slova Baptista?

Baptista je příslušník křesťanské reformační církve, která uznává právo na samostatnost každého církevního sboru a také právo člena vyjadřovat se k činnosti. Sbory baptistů se dále sdružují do jednot a svazů.
Pro tuto víru se musí každý rozhodnout zcela dobrovolně, platí zde pravidlo náboženské svobody. Baptisté také požadují důsledné oddělení církve a státu. Za nejvyšší autoritu je považována Bible.Kdo je to Baptista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baptista? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Baptista? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Pacht? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trdlo? Znáte definici termínu Volatilita? Znáte termín Microsoft Office?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, formulace, křesťanství, původ slova, křesťanství, lexikon, definice, wiki, pojem, wikipedie, etymologie, Baptista, termín, přesný význam, přesný výraz

Pojem Baptista je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baptista ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Baptista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Baptista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Baptista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Baptista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Baptista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Baptista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baptista? Definice pojmu Baptista se nachází v kategorii Křesťanství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?