Kdo je to?
Kdo je Tereza Bebarová? Životopis Tereza Bebarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Tereza Bebarová?

Kdo je Tereza Bebarová? Životopis, informace, biografie, herectví

Tereza Bebarová je česká herečka a zpěvačka.
Vystudovala herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, zde také hrála v Divadle Petra Bezruče a Národním divadle Moravskoslezském, kde získala role například v Baladě pro banditu, Našich furiantech nebo Šumařích na střeše.
Později se rozhodla přejít do pražských angažmá, konkrétně do Divadla na Fidlovačce, kde hrála například v muzikálech My Fair Lady a Funny Girl, a posléze do Divadla na Vinohradech.
Je držitelkou Ceny Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl. Dlouhodobě se věnuje dabingu, několikrát získala za skvělý výkon v tomto oboru Cenu Františka Filipovského.
Ve filmových a televizních rolích se objevuje spíš zřídka, dlouhé roky hrála v nekonečném seriálu Ulice, diváci ji též mohli zahlédnout v Četnických humoreskách a Zdivočelé zemi nebo komediích Babovřesky 3 a Strašidla.Kdo je Tereza Bebarová? Životopis Tereza Bebarová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tereza Bebarová

Národnost: česká
Datum narození: 8. července 1975
Místo narození: Bohumín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Bebarová sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Drobenka? Znáte pojem Prachovka? Vzpomenete si na definici slova Placebo? Vzpomenete si na definici slova Kalorie?

Klíčová slova: narození, osobnost, kde se narodila Tereza Bebarová?, život, Tereza Bebarová, národnost, informace, popis, zajímavosti, herectví, vysvětlení, herectví, wikipedie, místo narození, biografie, osobnosti

Pojem Tereza Bebarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Tereza Bebarová na Google.cz

Hledat videa s názvem Tereza Bebarová na Youtube

Vyhledat heslo Tereza Bebarová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Bebarová ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Tereza Bebarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Bebarová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Bebarová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Bebarová? Kdy se narodila Tereza Bebarová? Kde se narodila Tereza Bebarová? Tereza Bebarová je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Bebarová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Bebarová i v jiné kategorii než je herectví.