Kdo je to?
Kdo je to Tereza Bebarová? Životopis Tereza Bebarová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tereza Bebarová?

Kdo je to Tereza Bebarová? Stručný životopis

Tereza Bebarová je česká herečka a zpěvačka.
Vystudovala herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, zde také hrála v Divadle Petra Bezruče a Národním divadle Moravskoslezském, kde získala role například v Baladě pro banditu, Našich furiantech nebo Šumařích na střeše.
Později se rozhodla přejít do pražských angažmá, konkrétně do Divadla na Fidlovačce, kde hrála například v muzikálech My Fair Lady a Funny Girl, a posléze do Divadla na Vinohradech.
Je držitelkou Ceny Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl. Dlouhodobě se věnuje dabingu, několikrát získala za skvělý výkon v tomto oboru Cenu Františka Filipovského.
Ve filmových a televizních rolích se objevuje spíš zřídka, dlouhé roky hrála v nekonečném seriálu Ulice, diváci ji též mohli zahlédnout v Četnických humoreskách a Zdivočelé zemi nebo komediích Babovřesky 3 a Strašidla.Kdo je to Tereza Bebarová? Životopis Tereza Bebarová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Tereza Bebarová

Národnost: česká
Datum narození: 8. července 1975
Místo narození: Bohumín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tereza Bebarová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Drobenka? Znáte definici termínu Skleníkový efekt? Vzpomenete si na definici slova SOLUS? Pamatujete si definici pojmu Polopenze?

Klíčová slova: formulace, termín, pojem, popis, definice, co je to Tereza Bebarová?, herectví, etymologie, popis, lexikon, co znamená, význam slova, Tereza Bebarová, význam pojmu, informace, vysvětlení

Pojem Tereza Bebarová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tereza Bebarová zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Tereza Bebarová ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tereza Bebarová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Bebarová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Tereza Bebarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Bebarová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Bebarová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tereza Bebarová? Kdo to byl Tereza Bebarová? Kdy se narodil Tereza Bebarová? Kde se narodil Tereza Bebarová? Tereza Bebarová je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Bebarová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Bebarová i v jiné kategorii než je herectví.