Kdo je to?
Kdo je Pamela Anderson? Životopis Pamela Anderson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Pamela Anderson?

Kdo je Pamela Anderson? Životopis, informace, biografie, herectví

Pamela Denise Anderson je kanadsko-americká herečka, producentka a modelka. Pamela Anderson se narodil v kanadském městě Ladysmith ve státě Britská Kolumbie. Když ji bylo 22 let (1989), objevila se na fotbalovém zápase ve Vancouveru v tričku textilní značky Labatt’s. Kameraman ji zachytil a ona se objevila na velkoplošné obrazovce. Za nedlouho ji firma Labatt’s kontaktovala a podepsala s Pamelou Anderson smlouvu. Pamela pro tuto filmu začal točit televizní reklamy. Chvíli na to se ji ozval časopis Playboy, který s Pamelou navázal spolupráci a udělal z Pamely nový sexsymbol.
Díky její kráse se brzy začala objevovat na televizních obrazovkách. Poprvé se objevila v několika epizodách amerického sitcomu Ženatý se závazky (1990). Zvrat v kariéře Pamely Anderson nastal v roce 1992, kdy začala hrát v seriálu Pobřežní hlídka. Seriál z ní udělal celebritu a hrála celkem v pěti sériích (1992-1997). Mimo jiné si zahrála v několika epizodách seriálu Kutil Tim, Chůva k pohledání. Od roku 1998-2002 hrála v seriálu V.I.P., ale seriál byl spíše propadák. Svůj hlas propůjčila v několika dílech kresleného seriálu Futurama.
Zahrála si i v několika filmech jako Souboj policajtů (1994), Experiment (1995), Barb Wire (1996), Scooby-Doo (2002), Scary Movie 3 (2003), Borat (2006) a v roce 2017 v celovečerním filmu Pobřežní hlídka.
Pamela Anderson byla doposud celkem šestkrát vdaná. Její první manžel byl bubeník kapely Mötley Crue – Tommy Lee, se kterým má dvě děti (Brandon Thomas a Dylan Jagger).
Je aktivistkou za ochranu zvířat (agentura PETA).Kdo je Pamela Anderson? Životopis Pamela Anderson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Pamela Anderson

Národnost: kanadská
Datum narození: 1. 7. 1967
Místo narození: Ladysmith, Britská Kolumbie, Kanada

Sdílejte tuto stránku s osobností Pamela Anderson s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Flexibilní hypotéka? Znáte definici termínu Zubní můstek? Znáte pojem Vlog? Pamatujete si definici pojmu Retail?

Klíčová slova: zajímavosti, národnost, osobnosti, místo narození, Pamela Anderson, kde se narodil Pamela Anderson?, herectví, wiki, lexikon, datum narození, biografie, popis, informace, životopis, herectví, vysvětlení

Pojem Pamela Anderson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pamela Anderson doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Pamela Anderson ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Pamela Anderson ve Wikislovníku

Hledat termín Pamela Anderson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pamela Anderson na Google.cz

Hledat heslo Pamela Anderson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pamela Anderson například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Pamela Anderson?

Nyní již víte Kdo je to Pamela Anderson? Kdy se narodil Pamela Anderson? Kde se narodil Pamela Anderson? Pamela Anderson je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pamela Anderson dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pamela Anderson i v jiné kategorii než je herectví.