Kdo je to?
Kdo je to Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlakvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Vlakvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Vlakvedoucí?

Vlakvedoucí může být v různých jazycích označení pro odlišné funkce. V češtině se jedná o pracovníka drah, který je kvalifikovaný a oprávněný k řízení a výkonu činností spojených s přepravou jak osob, tak nákladu.
Někdy se jako vlakvedoucí označuje i průvodčí nebo strojvedoucí, kteří jsou těmito funkcemi pověřeni. Náplň práce vlakvedoucího se značně liší u osobních a nákladních vlaků.Kdo je to Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlakvedoucí? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vlakvedoucí? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Aspartam? Víte, co je to Trestní bezúhonnost? Vzpomněli byste si na význam slova Nebezpečný odpad? Rozumíte pojmu IMAP?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, profese, lexikon, heslo, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, termín, formulace, synonymum, přesný výraz, Vlakvedoucí, informace, význam, slovo

Pojem Vlakvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Vlakvedoucí na Youtube

Vyhledat heslo Vlakvedoucí ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Vlakvedoucí ve Wikislovníku

Najít slovo Vlakvedoucí ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlakvedoucí ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlakvedoucí například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Vlakvedoucí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vlakvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlakvedoucí? Definice pojmu Vlakvedoucí patří do sekce Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?