Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Vlakvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Vlakvedoucí?

Vlakvedoucí může být v různých jazycích označení pro odlišné funkce. V češtině se jedná o pracovníka drah, který je kvalifikovaný a oprávněný k řízení a výkonu činností spojených s přepravou jak osob, tak nákladu.
Někdy se jako vlakvedoucí označuje i průvodčí nebo strojvedoucí, kteří jsou těmito funkcemi pověřeni. Náplň práce vlakvedoucího se značně liší u osobních a nákladních vlaků.Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Vlakvedoucí? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kýla? Znáte termín Nádvoří? Vzpomněli byste si na význam slova Bajka? Víte, co je to Šmakoun?

Klíčová slova: co je to Vlakvedoucí?, slovo, přesný výraz, význam slova, co znamená, wiki, význam pojmu, etymologie, kdo to je, popis, vysvětlení, význam, definice, Vlakvedoucí, profese, lexikon

Pojem Vlakvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vlakvedoucí lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Vlakvedoucí ve Wikislovníku

Hledat slovo Vlakvedoucí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Vlakvedoucí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Vlakvedoucí na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlakvedoucí například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Vlakvedoucí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vlakvedoucí? Kdo to byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlakvedoucí? Definice pojmu Vlakvedoucí je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?