Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Vlakvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Vlakvedoucí?

Vlakvedoucí může být v různých jazycích označení pro odlišné funkce. V češtině se jedná o pracovníka drah, který je kvalifikovaný a oprávněný k řízení a výkonu činností spojených s přepravou jak osob, tak nákladu.
Někdy se jako vlakvedoucí označuje i průvodčí nebo strojvedoucí, kteří jsou těmito funkcemi pověřeni. Náplň práce vlakvedoucího se značně liší u osobních a nákladních vlaků.Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vlakvedoucí s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aspartam? Vzpomněli byste si na význam slova Hypercholesterolémie? Vzpomněli byste si na význam slova Kvórum? Znáte definici termínu NVIDIA?

Klíčová slova: význam, lexikon, vysvětlení, etymologie, kdo je Vlakvedoucí?, význam pojmu, slovo, odborný výraz, pojem, co je to Vlakvedoucí?, wiki, přesný význam, definice, původ slova, profese, informace

Pojem Vlakvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Vlakvedoucí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Vlakvedoucí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlakvedoucí ve Wikimedia Commons

Najít heslo Vlakvedoucí ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlakvedoucí například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Vlakvedoucí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vlakvedoucí? Kdo to byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlakvedoucí? Definice pojmu Vlakvedoucí se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?