Kdo je to?
Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rekvizitář? Lidé, profese

Kdo je to Rekvizitář?

Jaký je význam slova Rekvizitář? Co to znamená?

Rekvizitář se stará o zakoupení, přípravu, upravování a údržbu nejrůznějších rekvizit. Zodpovídá i za jejich aranžmá a správné rozmístění na scénu. Rekvizity musí udržovat ve funkčním stavu, aby odpovídaly požadavkům jednotlivých inscenací.
Kromě toho se rekvizitář zabývá obvyklou údržbou a provádí drobnější opravy svěřených věcí. Je přítomen na zkouškách a spolupracuje. Podle toho, co požadují vedoucí inscenací, rekvizity upravuje a doplňuje.Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rekvizitář? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rekvizitář? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Trekové kolo? Víte, co je to Zrcadlovka? Víte co je Šambala? Rozumíte pojmu Frekvence?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, Rekvizitář, význam, wikipedie, co znamená, popis, termín, Rekvizitář, vysvětlení, informace, wiki, význam pojmu, formulace, heslo, přesný výraz

Pojem Rekvizitář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Rekvizitář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Rekvizitář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Rekvizitář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Rekvizitář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rekvizitář například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rekvizitář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rekvizitář? Definice pojmu Rekvizitář patří do sekce Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Rekvizitář hledat i v jiných kategoriích (než profese).