Kdo je to?
Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rekvizitář? Lidé, profese

Kdo je to Rekvizitář?

Co znamená a jaký je význam slova Rekvizitář?

Rekvizitář se stará o zakoupení, přípravu, upravování a údržbu nejrůznějších rekvizit. Zodpovídá i za jejich aranžmá a správné rozmístění na scénu. Rekvizity musí udržovat ve funkčním stavu, aby odpovídaly požadavkům jednotlivých inscenací.
Kromě toho se rekvizitář zabývá obvyklou údržbou a provádí drobnější opravy svěřených věcí. Je přítomen na zkouškách a spolupracuje. Podle toho, co požadují vedoucí inscenací, rekvizity upravuje a doplňuje.Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rekvizitář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Rekvizitář? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Trekové kolo? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroklima? Víte co je Šambala? Znáte definici termínu Frita?

Klíčová slova: synonymum, Rekvizitář, odborný výraz, význam, wiki, formulace, heslo, pojem, wikipedie, Rekvizitář, definice, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, co znamená, přesný výraz

Pojem Rekvizitář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Rekvizitář na Google obrázcích

Zkusit najít termín Rekvizitář ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Rekvizitář na Google.cz

Vyhledat termín Rekvizitář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rekvizitář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rekvizitář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Rekvizitář, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Rekvizitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rekvizitář? Definice pojmu Rekvizitář je v kategorii Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Rekvizitář v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.