Kdo je to?
Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Kdo je to Boromir?

Jaký je význam slova Boromir? Co to znamená?

Boromir je jméno pána Gondoru, syna vládnoucího správce. Se svými vojáky bránil svou vlast proti Sauronovi. Na základě snu se vydal k elfům a přidal se ke Společenstvu Prstenu. Choval se čestně a statečně až do doby, kdy se nechal ovládnout touhou po prstenu. Chtěl zabít hobita Froda Pytlíka, který prsten nesl. Včas se ovládl a svého selhání litoval.
Kvůli tomuto incidentu pokračoval Frodo ve své cestě jen s přítelem Samem Křepelkou. Byli napadeni skřety, ale Boromir včas zasáhl a v boji s přesilou padl. Byl slavnostně pohřben v Rauroských vodopádech.Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Boromir? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Digitální stopa? Vzpomněli byste si na význam slova COC list? Znáte termín Instinkt? Znáte definici termínu Dip?

Klíčová slova: původ slova, heslo, fikce, význam pojmu, termín, popis, informace, přesný význam, význam slova, synonymum, kdo to je, formulace, kdo je Boromir?, popis, co znamená, přesný výraz

Pojem Boromir je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Boromir zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Boromir ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Boromir ve Wikipedii

Vyhledat heslo Boromir ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Boromir ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Boromir například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Boromir? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Boromir? Kdo to byl Boromir? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boromir? Definice pojmu Boromir je v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Boromir i v jiných kategoriích (než fikce).