Kdo je to?
Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Kdo je to Boromir?

Jaký je význam slova Boromir? Co to znamená?

Boromir je jméno pána Gondoru, syna vládnoucího správce. Se svými vojáky bránil svou vlast proti Sauronovi. Na základě snu se vydal k elfům a přidal se ke Společenstvu Prstenu. Choval se čestně a statečně až do doby, kdy se nechal ovládnout touhou po prstenu. Chtěl zabít hobita Froda Pytlíka, který prsten nesl. Včas se ovládl a svého selhání litoval.
Kvůli tomuto incidentu pokračoval Frodo ve své cestě jen s přítelem Samem Křepelkou. Byli napadeni skřety, ale Boromir včas zasáhl a v boji s přesilou padl. Byl slavnostně pohřben v Rauroských vodopádech.Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Definici slova Boromir můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Stanné právo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Insolvence? Znáte termín Fibroskopie? Víte co je Estragon?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, slovo, etymologie, popis, kdo to je, lexikon, význam, přesný význam, informace, definice, synonymum, význam pojmu, fikce, termín, wiki

Pojem Boromir je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Boromir ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Boromir v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Boromir ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Boromir ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Boromir například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Boromir? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Boromir? Kdo to byl Boromir? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boromir? Definice pojmu Boromir se nachází v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.