Kdo je to?
Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Kdo je to Boromir?

Jaký je význam slova Boromir? Co to znamená?

Boromir je jméno pána Gondoru, syna vládnoucího správce. Se svými vojáky bránil svou vlast proti Sauronovi. Na základě snu se vydal k elfům a přidal se ke Společenstvu Prstenu. Choval se čestně a statečně až do doby, kdy se nechal ovládnout touhou po prstenu. Chtěl zabít hobita Froda Pytlíka, který prsten nesl. Včas se ovládl a svého selhání litoval.
Kvůli tomuto incidentu pokračoval Frodo ve své cestě jen s přítelem Samem Křepelkou. Byli napadeni skřety, ale Boromir včas zasáhl a v boji s přesilou padl. Byl slavnostně pohřben v Rauroských vodopádech.Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Boromir sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kultivátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klopka? Znáte termín Opereta? Víte co je Quartz?

Klíčová slova: wiki, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, význam, termín, přesný význam, slovo, popis, význam slova, fikce, přesný výraz, původ slova, co znamená, pojem, synonymum

Pojem Boromir je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Boromir ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Boromir v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Boromir ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Boromir ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Boromir například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Boromir

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Boromir? Kdo to byl Boromir? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boromir? Definice pojmu Boromir patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Boromir i v jiné kategorii než v fikce.