Kdo je to?
Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Kdo je to Boromir?

Jaký je význam slova Boromir? Co to znamená?

Boromir je jméno pána Gondoru, syna vládnoucího správce. Se svými vojáky bránil svou vlast proti Sauronovi. Na základě snu se vydal k elfům a přidal se ke Společenstvu Prstenu. Choval se čestně a statečně až do doby, kdy se nechal ovládnout touhou po prstenu. Chtěl zabít hobita Froda Pytlíka, který prsten nesl. Včas se ovládl a svého selhání litoval.
Kvůli tomuto incidentu pokračoval Frodo ve své cestě jen s přítelem Samem Křepelkou. Byli napadeni skřety, ale Boromir včas zasáhl a v boji s přesilou padl. Byl slavnostně pohřben v Rauroských vodopádech.Kdo je to, byl Boromir? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Boromir? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Boromir? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Stanné právo? Znáte termín Sendvič? Znáte termín Fibroskopie? Víte, co je to Exkoriace?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, definice, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, etymologie, popis, co znamená, heslo, co je to Boromir?, původ slova, formulace, fikce, lexikon

Pojem Boromir je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Boromir lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Boromir ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Boromir ve Wikipedii

Najít výraz Boromir ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Boromir ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Boromir například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Boromir

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Boromir? Kdo to byl Boromir? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boromir? Definice pojmu Boromir je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Boromir i v jiné sekci než je kategorie fikce.