Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ras? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rodina? Rozumíte pojmu Smaženice? Vzpomenete si na definici slova Spinning? Znáte pojem ITunes?

Klíčová slova: slovo, heslo, přesný výraz, co je to Ras?, význam pojmu, historie, kdo to je, lexikon, pojem, kdo je Ras?, Ras, vysvětlení, původ slova, přesný význam, co znamená, termín

Pojem Ras je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ras

Najít heslo Ras v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Ras ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ras ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Ras ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ras například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Ras, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras je v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?