Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Ras s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Paypal? Víte co je Enkláva? Vzpomenete si na definici slova Likvidita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Traumatologie?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, heslo, historie, termín, co znamená, etymologie, význam slova, formulace, definice, co je to Ras?, Ras, informace, význam, původ slova, lexikon

Pojem Ras je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ras

Hledejte bez špehování slovo Ras ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ras ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Ras na Google.cz

Najít heslo Ras ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ras například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ras

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?