Kdo je to?
Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Kdo je to Ras?

Jaký je význam slova Ras? Co to znamená?

Ras byl člověkem, který vykonával dnes již zaniklé řemeslo zvané pohodnictví. Jinak se mu říkalo také pohodný nebo antoušek. Jeho obydlí bývalo označované jako rasovna. Úkolem rasa byla likvidace mršin zvířat a odchyt a případná likvidace toulavých psů a koček. Někdy tyto úkoly vykonával také kat. Stejně jako kat, tak i ras byl považován za člověka vyčleněného ze společnosti kvůli své "nečisté" práci. V přeneseném smyslu se slovem ras označuje krutý člověk.Kdo je to, byl Ras? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ras? Lidé, historie

Definici slova Ras můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rasismus? Znáte pojem Omeprazol? Vzpomenete si na definici slova Rozvaha? Vzpomenete si na definici slova Inaugurace?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, kdo to je, popis, přesný význam, etymologie, slovo, odborný výraz, termín, formulace, pojem, definice, wiki, význam, přesný výraz, popis

Pojem Ras je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ras v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Ras v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ras na Youtube

Najít termín Ras ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ras ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ras například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ras, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ras? Kdo to byl Ras? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ras? Definice pojmu Ras se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Ras i v jiné kategorii než v historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?