Kdo je to?
Kdo je to Generální ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Generální ředitel? Lidé, profese

Generální ředitel

Co znamená a jaký je význam slova Generální ředitel?

Generální ředitel je obvykle nejvýše postaveným představitelem společnosti.
Generální ředitel či ředitelka celou firmu či organizaci řídí, stanovuje její cíle, strategii rozvoje a celkovou koncepci. Ve společnosti mohou být další ředitelé, ti však řídí jen určitou část firmy - například marketing, výrobu apod. - a podléhají autoritě generálního ředitele, který vede všechny složky organizace. Pozice generálního ředitele je typická pro velké či středně velké společnosti.
Pozice generálního ředitele/ředitelky vyžaduje, aby šlo o silného lídra se schopností vést tým, se schopností dělat zodpovědná, ale i riskantní rozhodnutí, s vyjednávacími zkušenostmi, s ekonomickými znalostmi, ale například i s dostatkem kreativity a schopnosti vytvářet vize a strategie do budoucna či naopak analyzovat předchozí vývoj. Generální ředitel společnosti vtiskává svoji představu, jak má vypadat, a prosperita firmy je často ovlivněna schopnostmi generálního ředitele. Z těchto důvodů se na na tento post obvykle vybírají lidé s dlouholetými zkušenostmi ve vedoucích pozicích a s vysokoškolským vzděláním.Kdo je to Generální ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Generální ředitel? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Generální ředitel? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova PSČ? Vzpomenete si na definici slova Folikul? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monetární politika? Vzpomněli byste si na význam slova Procentní bod?

Klíčová slova: wiki, význam, vysvětlení, Generální ředitel, slovo, přesný výraz, heslo, význam slova, přesný výraz, původ slova, formulace, synonymum, Generální ředitel, význam pojmu, termín, wikipedie

Pojem Generální ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Generální ředitel v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Generální ředitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Generální ředitel na Youtube

Najít termín Generální ředitel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Generální ředitel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Generální ředitel na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Generální ředitel například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Generální ředitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Generální ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Generální ředitel? Definice pojmu Generální ředitel je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).