Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Šprt? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pancetta? Znáte definici termínu Ikterus? Vzpomenete si na definici slova Jazylka? Pamatujete si definici pojmu Prohlášení o shodě?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, termín, význam pojmu, pojem, co znamená, co je to Šprt?, lexikon, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, informace, wiki, Šprt

Pojem Šprt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Šprt na Google.cz

Hledat slovo Šprt ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Šprt na Youtube

Vyhledat termín Šprt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šprt například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Šprt? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.