Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Definici slova Šprt můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pancetta? Znáte pojem Cesmína? Vzpomenete si na definici slova Jazylka? Vzpomenete si na definici slova Dysortografie?

Klíčová slova: Šprt, lexikon, etymologie, přesný význam, pojem, wiki, formulace, slovo, vysvětlení, termín, co znamená, význam, definice, co je to Šprt?, odborný výraz, synonymum

Pojem Šprt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Šprt ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Šprt na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Šprt ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Šprt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šprt například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Šprt, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Šprt i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.