Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.


Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Šprt s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Amarant? Víte co je Ubikace? Vzpomenete si na definici slova Twitch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ferrata?

Klíčová slova: wiki, popis, význam, termín, definice, odborný výraz, co je to Šprt?, kdo je Šprt?, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, pojem, význam pojmu, hanlivé, význam slova, co znamená

Pojem Šprt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Šprt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Šprt ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Šprt na Youtube

Najít slovo Šprt ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šprt například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šprt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.