Kdo je to?
Kdo je to Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Co znamená a jaký je význam slova Šprt?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.


Kdo je to Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šprt? Lidé, hanlivé

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Moluska? Víte, co je to Žlutá linka? Vzpomenete si na definici slova Prvouka? Rozumíte pojmu Výtržnictví?

Klíčová slova: původ slova, formulace, Šprt, vysvětlení, lexikon, přesný význam, Šprt, význam, co znamená, definice, přesný výraz, přesný výraz, wiki, etymologie, hanlivé, synonymum

Pojem Šprt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šprt ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Šprt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Šprt ve Wikislovníku

Najít termín Šprt ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Šprt na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šprt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Šprt, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt patří do sekce Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace pojem, termín, výraz,heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.