Kdo je to?
Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šprt?

Jaký je význam slova Šprt? Co to znamená?

Šprt je označení pro velmi pilného žáka, který má tendence naučit se vše nazpaměť. Typické pro šprta je to, že nerozumí vtipu a má specifické chování – pociťuje nutnost usměrňovat ostatní, napomínat je, popřípadě na ně a jejich chování upozorňovat a donášet.
Ve třídě sedí co nejblíže učitelského stolu a v lavici bývá sám, pokud mu není násilně přidělen jiný spolužák. Pokud má kamarády, jedná se o další šprty stejného zaměření. Většina učitelů má šprty v oblibě a často je chválí a dávají za vzor ostatním.


Kdo je to, byl Šprt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šprt? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šprt? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pangamin? Rozumíte pojmu Žahour? Vzpomenete si na definici slova Tumor? Znáte pojem Google disk?

Klíčová slova: synonymum, Šprt, přesný výraz, lexikon, kdo to je, význam slova, přesný význam, popis, co znamená, wiki, význam pojmu, formulace, význam, odborný výraz, heslo, vysvětlení

Pojem Šprt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Šprt ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Šprt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Šprt na Google.cz

Najít termín Šprt ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šprt například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Šprt, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šprt? Kdo to byl Šprt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šprt? Definice pojmu Šprt je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Šprt hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.