Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Státní úředník s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Marže? Vzpomenete si na definici slova Rump steak? Znáte definici termínu Derby? Vzpomněli byste si na význam slova Krkavice?

Klíčová slova: kdo je Státní úředník?, odborný výraz, wiki, synonymum, význam, co je to Státní úředník?, termín, definice, původ slova, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, Státní úředník, slovo, vysvětlení, popis

Pojem Státní úředník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Státní úředník v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Státní úředník na Google.cz

Najít termín Státní úředník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Státní úředník na Youtube

Najít pojem Státní úředník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní úředník například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní úředník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník patří do sekce státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.