Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, někdy až otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků. Jakkoliv může být tento obecně hluboce zakořeněný předsudek neoprávněný, je neoddiskutovatelným faktem, že zákony České republiky jsou velmi komplikované, nepružné a míra byrokracie je v naší zemi neúměrně vysoká. Jako názorný příklad může posloužit stavební zákon - ač byl novelizován, vyřízení stavebního povolení je v ČR záležitost klidně i na několik let.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Státní úředník s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Marže? Rozumíte pojmu Pracovní smlouva? Znáte definici termínu Dvojhláska? Znáte pojem Kuskus?

Klíčová slova: etymologie, Státní úředník, vysvětlení, popis, formulace, kdo to je, státní správa, lexikon, synonymum, popis, heslo, význam, wiki, co je to Státní úředník?, co znamená, význam pojmu

Pojem Státní úředník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Státní úředník

Najít slovo Státní úředník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Státní úředník na Google.cz

Vyhledat termín Státní úředník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Státní úředník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní úředník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní úředník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Státní úředník i v jiné sekci než v státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.