Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Definici slova Státní úředník můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Marže? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nezisková organizace? Znáte definici termínu Derby? Znáte termín Scio?

Klíčová slova: wiki, informace, odborný výraz, co je to Státní úředník?, Státní úředník, heslo, původ slova, co znamená, slovo, synonymum, pojem, přesný význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, význam slova

Pojem Státní úředník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Státní úředník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Státní úředník na Youtube

Najít pojem Státní úředník ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Státní úředník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní úředník například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Státní úředník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník se nachází v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Státní úředník i jinde než v sekci než v státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.