Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Tento text (Státní úředník) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Marže? Pamatujete si definici pojmu Letargie? Znáte definici termínu Derby? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dřevomorka?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, vysvětlení, původ slova, význam, co je to Státní úředník?, definice, wiki, synonymum, pojem, kdo to je, slovo, význam slova, termín, popis, popis

Pojem Státní úředník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Státní úředník

Hledat výraz Státní úředník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Státní úředník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní úředník ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Státní úředník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní úředník například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Státní úředník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Státní úředník v jiné sekci než státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.