Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, někdy až otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků. Jakkoliv může být tento obecně hluboce zakořeněný předsudek neoprávněný, je neoddiskutovatelným faktem, že zákony České republiky jsou velmi komplikované, nepružné a míra byrokracie je v naší zemi neúměrně vysoká. Jako názorný příklad může posloužit stavební zákon - ač byl novelizován, vyřízení stavebního povolení je v ČR záležitost klidně i na několik let.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Státní úředník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Košer? Víte co je Omítkářský talíř? Znáte definici termínu Vinylová podlaha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Praktická škola?

Klíčová slova: státní správa, kdo je Státní úředník?, formulace, pojem, Státní úředník, wiki, přesný význam, heslo, lexikon, odborný výraz, etymologie, co je to Státní úředník?, termín, co znamená, informace, definice

Pojem Státní úředník je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Státní úředník ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Státní úředník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní úředník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Státní úředník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní úředník například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Státní úředník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Státní úředník i v jiné kategorii než v státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.